اخبار ویژه

  • شناسه : 6463
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  • 1709 بازدید
  • ارسال توسط :
تعداد کشته‌شدگان حادثه تونل چری در کوهرنگ به ۳ تن رسید / ریزش تونل چری به خاطر آبخیز بودن محل حفاری رخ داده است
تعداد کشته‌شدگان حادثه تونل چری در کوهرنگ به ۳ تن رسید / ریزش تونل چری به خاطر آبخیز بودن محل حفاری رخ داده است

تعداد کشته‌شدگان حادثه تونل چری در کوهرنگ به ۳ تن رسید / ریزش تونل چری به خاطر آبخیز بودن محل حفاری رخ داده است

مدیر مرکز فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد کشته‌شدگان حادثه ریزش تونل چری در کوهرنگ به ۳ تن رسید.

به گزارش خبر روز؛ فرامرز شاهین اظهار داشت: براساس آخرین اطلاعات در این حادثه ۵ نفر مصدوم و ۳ نفر نیز فوت شده‌اند.

 

وی افزود: ۴ نفر از مصدومان توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان سیدالشهدای فارسان اعزام و یک نفر دیگر به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.

به گزارش خبر روز، در همان زمان ابتدای وقوع حادثه مصدومان و فوتی های حادثه از تونل خارج شدند که یکی از کارگران در تونل محبوس شده بود و از وضعیت آن خبری در دست نبود. طی شب گذشته با تلاش های انجام شده کارگر محبوس شده در تونل  پیدا شد که متاسفانه این کارگر نیز به علت ریزش آوار جان باخته بود.

 

همچنین قاسم قاسمی مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ریزش تونل چری به خاطر آبخیز بودن محل حفاری رخ داده است، اظهار داشت: محل حفاری آبخیز بوده است و همین امر موجب ریزش تونل شده است.

 

وی عنوان کرد: کارگران در داخل تونل در حال آرماتور بندی با میلگرد بوده اند که سقف تونل ریزش می کند.

 

وی با اشاره به اینکه احداث تونل «چری» از مهمترین پروژه های راه  استان چهارمحال و بختیاری است، اظهار داشت: این تونل یکی از طولانی ترین تونل های جاده ای استان است که در این چهارمحال و بختیاری در حال احداث  است.

 

وی افزود: با بهره برداری از تونل چری گردنه های برف گیر و مرتفع کوهرنگ در مسیر ارتباطی شهرکرد- مسجدسلیمان حذف می شود و تردد در این محور تسهیل می شود.

 

وی بیان کرد: طول این تونل سه هزار و ۴۰۰ متر است و با احداث این تونل ۱۱ کیلومتر از سخت ترین مسیرهای ترددی در استان چهارمحال و بختیاری حذف می شود.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

۱ دیدگاه

  1. جهانگیر زمانی جونقانی

    گفتیم بهار اید و عیشی بکنیم بسیار بهار آید و بی ما گذرد
    خداوند بیامرزد حیدر و حبیب قاسمی از دوستان و همسایگان خوب ما که در این حادثه به رحمت ایزدی پیوستند. واقعا دنیا خیلی بیخود و فانی ست. خداوند بیامرزد این دو بزرگوار را ……….

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*