اخبار ویژه

  • شناسه : 23078
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
  • 75 بازدید
  • ارسال توسط :
تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به ۱۰۹۲ نفر افزایش یافت
تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به ۱۰۹۲ نفر افزایش یافت

تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به ۱۰۹۲ نفر افزایش یافت

وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۶۶ مورد مثبت ویروس کرونا در این کشور به ثبت رسیده است. به گزارش خبر روز، وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۶۶ مورد مثبت ویروس کرونا  در این کشور به ثبت رسیده است. «وحیدالله مایار»، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان امروز (سه شنبه، ۲ […]

وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۶۶ مورد مثبت ویروس کرونا در این کشور به ثبت رسیده است.

به گزارش خبر روز، وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۶۶ مورد مثبت ویروس کرونا  در این کشور به ثبت رسیده است. «وحیدالله مایار»، سخنگوی وزارت بهداشت افغانستان امروز (سه شنبه، ۲ ثور) در یک نشست خبری گفت که ۵۲نفر در کابل، ۵ نفر لغمان، ۴ نفر ننگرهار و ۱ نفر در پکتیا به تازگی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

با ثبت این ارقام جدید تعداد مبتلایان به کرونا در افغانستان به ۱۰۹۲ نفر افزایش یافته است. به گفته مایار، طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ نفر از این بیماری بهبود یافته اند و متاسفانه ۳ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. این در حالی است که ۲٫۴ میلیون نفر در سرتاسر جهان تاکنون به کرونا مبتلا شده و بیش از ۱۷۰ هزار نفر در کشورهای مختلف نیز براثر این بیماری جان باخته اند. 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*