اخبار ویژه

  • شناسه : 18111
  • ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
  • 177 بازدید
  • ارسال توسط :
تصویری خاص از دیدارهای دیپلماتیک ظریف در آمریکا
تصویری خاص از دیدارهای دیپلماتیک ظریف در آمریکا

تصویری خاص از دیدارهای دیپلماتیک ظریف در آمریکا

خبر روز/ وزیر امور خارجه ایران بعدازظهر جمعه به وقت نیویورک در حاشیه برگزاری هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با وزیران امور خارجه تاجیکستان و نیکاراگوئه به صورت جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد. محمدجواد ظریف در این دو دیدار با همتایان خود در مورد مسائل دوجانبه و بین‌المللی گفت‌وگو کرد. ظریف […]

خبر روز/ وزیر امور خارجه ایران بعدازظهر جمعه به وقت نیویورک در حاشیه برگزاری هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با وزیران امور خارجه تاجیکستان و نیکاراگوئه به صورت جداگانه دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمدجواد ظریف در این دو دیدار با همتایان خود در مورد مسائل دوجانبه و بین‌المللی گفت‌وگو کرد.
ظریف صبح جمعه به وقت نیویورک نیز با وزیران امور خارجه سوریه، عراق، هلند، کویت، ارمنستان و فنلاند نیز به صورت جداگانه دیدار کرده بود.
وزیر امور خارجه همچنین در نشست وزیران امور خارجه عضو سازمان همکاری‌های اکو که در حاشیه اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک برگزار شده بود، شرکت و سخنرانی کرد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*