اخبار ویژه

  • شناسه : 3852
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  • 622 بازدید
  • ارسال توسط :
تصادف در جاده های خوزستان ۱۴ مصدوم و سه کشته بر جای گذاشت
تصادف در جاده های خوزستان ۱۴ مصدوم و سه کشته بر جای گذاشت

تصادف در جاده های خوزستان ۱۴ مصدوم و سه کشته بر جای گذاشت

ئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تصادف در جاده های استان، ۱۴ مصدوم و سه کشته بر جای گذاشت.

شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر واژگونی وانت پراید در ساعت ۲:۲۰ روز دوشنبه در محور هندیجان-دیلم(کیلومتر۳۰دیلم)، یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.

وی افزود: همچنین بر اثر برخوردپژو۴۰۵-پراید-پراید در روز یکشنبه، ساعت ۲۳:۰۶ در محور اهواز-سوسنگردبعد از پادگان فرجوانی به سمت حمیدیه، ۱۰نفر مصدوم شدند.

میرخشتی ادامه داد: بر اثر برخورد ۲ دستگاه موتور با یکدیگر در محور مسجدسلیمان، سه راهی گلگیر در ساعت ۲۰:۵۰ روز یکشنبه، ۲ نفر مصدوم شدند و یک نفر کشته شد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ خوزستان اظهار کرد: همچنین در همین زمان بر اثر واژگونی کامیون در اتوبان خلیج فارس-کیلومتر۵۰ ماهشهر در ساعت ۱۳:۵۹، یک نفر مصدوم و یک نفر کشته شد.

توجه نکردن به قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت و سبقت غیرمجاز، خواب آلودگی و نامناسب بودن جاده ها از عوامل اصلی تصادف های جاده ای در خوزستان است.

اورژانس ۱۱۵ خوزستان ۲۰۰ دستگاه آمبولانس و ۱۴۲ پایگاه شامل ۵۱ شهری و ۹۱ جاده ای دارد که از این تعداد ۹۶ پایگاه شامل ۳۷ شهری و ۵۹ جاده ای مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اهواز است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*