اخبار ویژه

  • شناسه : 21467
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۴۶
  • 52 بازدید
  • ارسال توسط :
تشکیل ۵۰۰ کلاس مجازی در مقطع ابتدایی مسجدسلیمان
تشکیل ۵۰۰ کلاس مجازی در مقطع ابتدایی مسجدسلیمان

تشکیل ۵۰۰ کلاس مجازی در مقطع ابتدایی مسجدسلیمان

به گزارش خبر روز، محمدرضا مکوندی معاونت ابتدایی آموزش و پرورزش مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: به همت مدیران و آموزگاران سخت کوش این مقطع با توجه به تعطیلی مدارس ابتدایی این کلاس‌های مجازی به منظور جبران عقب ماندگی درسی و طبق جدول بودجه بندی و زیر نظر گروه‌های آموزشی ابتدایی راه اندازی شده […]

به گزارش خبر روز، محمدرضا مکوندی معاونت ابتدایی آموزش و پرورزش مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: به همت مدیران و آموزگاران سخت کوش این مقطع با توجه به تعطیلی مدارس ابتدایی این کلاس‌های مجازی به منظور جبران عقب ماندگی درسی و طبق جدول بودجه بندی و زیر نظر گروه‌های آموزشی ابتدایی راه اندازی شده است.
وی ضمن تشکر از همکاران آموزگار در اهتمام فراوان برای راه اندازی کلاس‌های مجازی شیوه آموزش در این کلاس‌ها را براساس روش مشارکتی و ارسال و دریافت تکالیف بصورت روزانه اعلام کرد و افزود: تلاش می‌شود با طراحی پوشه الکترونیکی ازسال تحصیلی آینده دانش آموزان در هرکلاس مجازی از پوشه کارمستقل برخوردار باشند. و اولیاء از آخرین وضعیت تحصیلی فرزند خود مطلع باشند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*