اخبار ویژه

  • شناسه : 14315
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷
  • 210 بازدید
  • ارسال توسط :
تشکیل جلسه شورای ترافیک شهرستان هویزه
تشکیل جلسه شورای ترافیک شهرستان هویزه

تشکیل جلسه شورای ترافیک شهرستان هویزه

موسوی در ادامه به اهمیت استفاده از ابزارهای علمی و تکنولوژی جدید جهت استفاده جامعه تاکید کرد: وی نقش اجرای برنامه های ترافیکی در سطح کشور وشهرستان را مهم خواند و جلسه شورای هماهنگی ترافیکی را در جهت پیشبرد اهداف ترافیکی شهرستان موثر دانست

خبر روز / جلسه شورای ترافیک شهرستان با حضور مهندس موسوی معاون برنامه ریزی وعمرانی فرمانداری شهرستان هویزه و سایر اعضا امروز سه شنبه مورخ ۲۰ آذرماه ۹۷ در محل سالن جلسات این فرمانداری تشکیل گردید.

 

موسوی معاون فرماندار ضمن تبریک روز ۱۶ آذر روز دانشجو، این مناسبت را یکی از فعالیتهای مهم کشورمان خواند و جوانان را به مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی بویژه مناسبتهای تاثیر گذار در روند شکل گیری پیروزی انقلاب اسلامی دعوت کرد.

 

موسوی به دستاوردهای انقلاب در زمینه های علمی اشاره وجهش بلند علمی را در کشور بعد از انقلاب را بسیار خوب وارزشمند خواند وخواستارتلاش دانشجویا ن و جوانان جهت پیشرفت کشور و فتح قله های علم ودانش در حوزه های مختلف شد.

 

موسوی در ادامه به اهمیت استفاده از ابزارهای علمی و تکنولوژی جدید جهت استفاده جامعه تاکید کرد: وی نقش اجرای برنامه های ترافیکی در سطح کشور وشهرستان را مهم خواند و جلسه شورای هماهنگی ترافیکی را در جهت پیشبرد اهداف ترافیکی شهرستان موثر دانست.

موسوی اجرای مصوبات ترافیک توسط اعضای شورای هماهنگی ترافیک را بسیار ضروری دانست وخواستار اجرای به موقع آن جهت جلوگیری و پیشگیری از اتفاقات وحوادث را مورد تاکید قرار داد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*