اخبار ویژه

  • شناسه : 3459
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
  • 539 بازدید
  • ارسال توسط :
ترامپ: رئیس سابق اف بی آی یک افشاگر است
ترامپ: رئیس سابق اف بی آی یک افشاگر است

ترامپ: رئیس سابق اف بی آی یک افشاگر است

خبر روز / رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی توئیتری، نسبت به اظهارات رئیس سابق اف بی آی در خصوص رابطه ستاد انتخاباتی وی و روسیه، واکنش نشان داد. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در نخستین واکنش به اظهارات «جیمز کومی» رئیس سابق اف بی آی، در صفحه توئیتر خود نوشت: علیرغم همه آن اظهارات […]

خبر روز / رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی توئیتری، نسبت به اظهارات رئیس سابق اف بی آی در خصوص رابطه ستاد انتخاباتی وی و روسیه، واکنش نشان داد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در نخستین واکنش به اظهارات «جیمز کومی» رئیس سابق اف بی آی، در صفحه توئیتر خود نوشت: علیرغم همه آن اظهارات فریبنده و دروغین ما شاهد تبرئه کامل بودیم …، کومی یک افشاگر است!
گفتنی است کومی دیروز پنجشنبه در جلسه شهادت خود در کنگره، ترامپ را متهم کرد که در تلاش برای ایجاد اختلال و تضعیف روند تحقیقات اف بی آی، پیرامون تبانی احتمالی میان اعضای تیم انتخاباتی خود و مقامات روسیه، وی را از ریاست این نهاد برکنار کرده است.
جیمز کومی در یکی از پربیننده ترین جلسات استماع کنگره ظرف سالهای گذشته، خطاب به قانونگذاران آمریکا گفت که دولت ترامپ پس از برکنار کردن وی از ریاست اِف بی آی در روز نهم ماه مه، به نشر اکاذیب و بدنام ساختن او و این آژانس فدرال اقدام کرده است.
کومی در این جلسه شهادت که بیش از ۲ ساعت طول کشید، خطاب به اعضای کمیته اطلاعاتی مجلس سنا گفت که باور دارد ترامپ درصدد سوق دادن وی به سمتی بود که در نهایت، روند تحقیقات اف بی آی در خصوص اقدامات «مایکل فلین» – مشاور سابق امنیت ملی ترامپ- را متوقف کند.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*