اخبار ویژه

  • شناسه : 24972
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
  • 87 بازدید
  • ارسال توسط :
تذکر به وزیر صنعت به خاطر پراید ۷۸ میلیونی
تذکر به وزیر صنعت به خاطر پراید ۷۸ میلیونی

تذکر به وزیر صنعت به خاطر پراید ۷۸ میلیونی

به گزارش خبر روز؛ نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به وزیر صنعت به خاطر افزایش قیمت خودرو با وجود کاهش خرید آن در دوران شیوع ویروس کرونا تذکر داد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: با وجود […]

به گزارش خبر روز؛ نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به وزیر صنعت به خاطر افزایش قیمت خودرو با وجود کاهش خرید آن در دوران شیوع ویروس کرونا تذکر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: با وجود کاهش خرید خودرو در دوره شیوع ویروس کرونا شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم.

خلاصه تذکر:

بازار خودرو علی رغم این که خرید و فروش‌ها تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا دو ماهی است که کاهش یافته اما همچنان رشد قیمت را تجربه می‌کند. بسیاری از افرادی که برای تأمین نیازهای روزمره خود و نه با دیدگاه سرمایه گذاری وارد خریدهای اینترنتی خودرو از سایت‌های رسمی خودروسازی‌ها می‌شوند، عملا دست خالی از سایت‌ها بیرون می‌آیند و مشخص نیست خودروهای فروخته شده به دست چه کسانی می‌رسد.

شرح تذکر:

جناب آقای وزیر!

با وجود شیوع ویروس کرونا در کشور و تأثیر منفی آن بر بازار خودرو و ایجاد رکود در این بازار و کاهش تقاضا، هم چنان شاهد افزایش شدید قیمت خودرو در بازار هستیم. انتظار این بود که با شیوع ویروس کرونا و کاهش مراجعین به این بازار و رکود فصلی در فروردین و اردیبهشت کاهش قیمت خودرو اتفاق بیفتد، اما افزایش شدید قیمت‌ها با وجود کاهش تقاضا، عملا دست مصرف کنندگان را از این بازار کوتاه کرده است. به عنوان مثال پراید در اوج گرانی سال گذشته ۷۳ میلیون تومان فراتر نرفت، اما اکنون شاهد پراید ۷۸ میلیون تومانی هستیم.

نکته تأسف بارتر، زمزمه‌های خودروسازان مبنی بر تقاضای افزایش قیمت خودرو در سال جاری است.

لازم است با عزمی جهادی، پای کار بیایید و از حقوق مصرف کنندگان دفاع نمایید.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*