اخبار ویژه

  • شناسه : 31866
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۷:۱۲
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :
تحویل ۵۰۵ واحد از پروژه جابه‌جایی مناطق آلوده مسجدسلیمان
تحویل ۵۰۵ واحد از پروژه جابه‌جایی مناطق آلوده مسجدسلیمان
سرپرست معاونت فنی و اجرایی راه و شهرسازی خوزستان خبر داد:

تحویل ۵۰۵ واحد از پروژه جابه‌جایی مناطق آلوده مسجدسلیمان

سرپرست معاونت فنی و اجرایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان از تکمیل و تحویل ۵۰۵ واحد از پروژه ۱۴۰۰ واحدی کوی ولیعصر مسجدسلیمان خبر داد. بهمن شجاعی در گفت‌وگو با خبر روز اظهار کرد: با توجه به مشکلاتی که مناطق مسکونی آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان برای شهروندان این مناطق به وجود آورده بود، […]

سرپرست معاونت فنی و اجرایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان از تکمیل و تحویل ۵۰۵ واحد از پروژه ۱۴۰۰ واحدی کوی ولیعصر مسجدسلیمان خبر داد.

بهمن شجاعی در گفت‌وگو با خبر روز اظهار کرد: با توجه به مشکلاتی که مناطق مسکونی آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان برای شهروندان این مناطق به وجود آورده بود، در سال‌های قبل تصمیم به جابه‌جایی ساکنان این مناطق گرفته شد.

وی افزود: به منظور جابه‌جایی ساکنان مناطق آلوده به نفت و گاز مسجدسلیمان، پروژه ۱۴۰۰ واحدی کوی ولیعصر مسجدسلیمان اجرایی شد و برای این پروژه ۵۱ میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات نفت در نظر گرفته شده است.

سرپرست معاونت فنی و اجرایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان در خصوص آخرین وضعیت ساخت و تحویل این واحدها گفت: تاکنون ۵۰۵ واحد از ۱۴۰۰ واحد پروژه تحویل داده شده است و ۴۹۵ واحد دیگر در حال تکمیل است.

شجاعی افزود: پیشرفت فیزیکی واحدهای در حال تکمیل، از ۵۰ تا ۹۰ درصد است. ۴۰۰ واحد باقی مانده دیگر این طرح نیز در صورت تامین اعتبار ساخته خواهند شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*