اخبار ویژه

  • شناسه : 6047
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • 2107 بازدید
  • ارسال توسط :
تبریک ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان
تبریک ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

تبریک ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

به گزارش  خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان ، علی هزارسی سرپرست شهرداری مسجد سلیمان و فرضعلی علیجانی رئیس شورای اسلامی شهر مسجد سلیمان با صدور پیامهای جداگانه ای فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان و همشهریان تبریک و تهنیت گفتند متن پیام سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به شرح زیر است: […]

به گزارش  خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان ، علی هزارسی سرپرست شهرداری مسجد سلیمان و فرضعلی علیجانی رئیس شورای اسلامی شهر مسجد سلیمان با صدور پیامهای جداگانه ای فرا رسیدن عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان و همشهریان تبریک و تهنیت گفتند
متن پیام سرپرست شهرداری مسجدسلیمان به شرح زیر است:

عید قربان عید سر سپردگی و بندگی است. عید برآمدن انسان از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دلهایی است که به قرب الهی رسیده اند. عید برآمدن روزی نو و انسانی نو است.
عید قربان، مجراى فیض الهى و بهانه عنایت رحمانى به بندگان مومن و مسلم و مطیع، تقرب به خدا آن هم در سایه عبودیت و بندگى است، قربانى کردن و رها شدن، عید فداکاری و ایثارگری، عید شرافت بنى آدم و کرامت انسانى، روز یاد آوری زیباترین نمونه تعبد و تسلیم انسان در برابر خالق هستی است
اینجانب بزرگ ترین و با شکوه ترین عید اسلامی را به همه مسلمانان و هموطنان عزیز و بخصوص مردم شریف مسجد سلیمان و کارکنان خدوم شهرداری تبریک عرض نموده و از خداوند منان خواستارم، که این عید را برای تمامی شهروندان و دیار عزیزمان مبارک بگرداند.

علی هزارسی
سرپرست شهرداری مسجدسلیمان


رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان نیز با صدور پیامی عید سعید “قربان” را تبریک گفت:
فرضعلی علیجانی رئیس شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با صدور پیامی به نیابت از اعضای محترم شورای شهر عید سعید قربان را تبریک گفت، متن پیام به شرح زیر است:
عید قربان عید سرسپردگی و بندگیست، عید بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. این عید بر آمدن روزی نو و انسانی نو است.
عید قربان، پر شکوهترین و زیباترین جلوه ایثار جلوه تعبد در برابر خالق یکتا بوده و روز تجلی کمال دلدادگی بندگان مخلص حق تعالی و روز مغفرت و رحمت است
اینجانب به نیابت از اعضای محترم شورای شهر عید سعید قربان را به عنوان باشکوه‌ترین جلوه تعبد و اطاعت در برابر معبود و عالی‌ترین مرحله بندگی و عبودت به درگاه حضرت باری‌تعالی و مردم شریف شهرستان مسجد سلیمان، همکاران گرامی، کارکنان خدوم شهرداری و دستگاه های اجرایی سطح شهرستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. توفیق و سرافرازی همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

از طرف رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر‌ مسجدسلیمان

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*