اخبار ویژه

  • شناسه : 15891
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
  • 222 بازدید
  • ارسال توسط :
تاکید فرماندار هندیجان بر اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان
تاکید فرماندار هندیجان بر اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان

تاکید فرماندار هندیجان بر اجرای مصوبات شورای سلامت و امنیت غذایی در شهرستان

جلسه شورای سلامت بهداشت و امنیت غذایی شهرستان هندیجان که با حضور مهندس علی بویری رئیس شورای سلامت دکتر صفایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شورای بهداشت درمان و امنیت غذایی در سالن اجتماعات فرمانداری هندیجان برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبر روز از هندیجان در این جلسه علی بویری فرماندار هندیجان اظهار کرد: با توجه به مسئله مهم بهداشت درجهان و کشورما که این امر بسیار مهمی قرار دارد و تاکید استاندارخوزستان درجلسه شورای سلامت استان مبنی به سلامت مردم بنده هم تاکید دارم که باید به این امر توجه قرار گیرد. نماینده عالی دولت درهندیجان درادامه افزود: همچنین در خصوص تشکیل کمیته شورای سلامت محلات و روستاها مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار هندیجان ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌های دهیاران در روستاها جهت آهک پاشی فاضلابهای روباز و لزوم توجه شهرداران شهر و شهر هندیجان و شهر زهره هم مبنی بر آهک پاشی در فاضلابها با شبکه بهداشت درمان جهت سلامت شهروندان تاکید می کنم. در ادامه دکتر صفایی مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان در خصوص مصوبات جلسه شورای سلامت و امنیت گذشته سخنانی ایراد نمودند و از اهالی شهرستان هندیجان درخصوص سلامتی خود و تست فشار خون به شبکه بهداشت درمان شهرستان هندیجان مراجعه نمایند. وی همچنین از مدیران مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان هندیجان خواست که در خصوص وضعیت وسلامت مردم با شبکه بهداشت و درمان بیشتر نمایند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*