اخبار ویژه

  • شناسه : 27268
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :
تامین پایدار آب شرب ۸۰۰ هزار نفر در شهر تهران
تامین پایدار آب شرب ۸۰۰ هزار نفر در شهر تهران

تامین پایدار آب شرب ۸۰۰ هزار نفر در شهر تهران

به گزارش خبر روز به نقل از وزارت نیرو، علیرضا ساداتی‌فرد، گفت: با بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه به عنوان مکمل کمربند آب‌رسانی جنوب تهران (آب‌رسانی از سد ماملو)، بخش زیادی از نیاز آبی شهر جدید پرند تأمین می‌شود. به گفته او بخشی از نیاز آبی مناطق ۲۱ و ۲۲ شهر تهران نیز از تصفیه‌خانه ششم تأمین […]

به گزارش خبر روز به نقل از وزارت نیرو، علیرضا ساداتی‌فرد، گفت: با بهره‌برداری از این تصفیه‌خانه به عنوان مکمل کمربند آب‌رسانی جنوب تهران (آب‌رسانی از سد ماملو)، بخش زیادی از نیاز آبی شهر جدید پرند تأمین می‌شود.

به گفته او بخشی از نیاز آبی مناطق ۲۱ و ۲۲ شهر تهران نیز از تصفیه‌خانه ششم تأمین خواهد شد؛ به گونه‌ای که در شرایط معمول ۲,۲ متر مکعب در ثانیه و در شرایط اوج مصرف ۲.۷۸ مترمکعب در ثانیه به ظرفیت تأمین آب این دو منطقه افزوده می‌شود.

این تصفیه‌خانه در دو فاز، هریک به ظرفیت ۷,۵ مترمکعب در ثانیه طراحی شده است که فاز نخست آن در خردادماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت