اخبار ویژه

  • شناسه : 3926
  • ۰۱ تیر ۱۳۹۶ - ۳:۳۱
  • 483 بازدید
  • ارسال توسط :
تازه‌ترین گزارش‌ها از نبرد سرنوشت ساز در موصل
تازه‌ترین گزارش‌ها از نبرد سرنوشت ساز در موصل

تازه‌ترین گزارش‌ها از نبرد سرنوشت ساز در موصل

خبر روز / خبرنگار العالم پنجشنبه شب از موصل گزارش کرد که درگیری های شدید در اطراف مسجد بزرگ نوری در منطقه قدیم موصل بعد از انفجار این مسجد توسط گروه تروریستی داعش همچنان ادامه دارد. براساس این گزارش تروریست های داعش از وجود شهروندان غیر نظامی در مناطق اطراف مسجد نوری به عنوان آخرین […]

خبر روز / خبرنگار العالم پنجشنبه شب از موصل گزارش کرد که درگیری های شدید در اطراف مسجد بزرگ نوری در منطقه قدیم موصل بعد از انفجار این مسجد توسط گروه تروریستی داعش همچنان ادامه دارد.
براساس این گزارش تروریست های داعش از وجود شهروندان غیر نظامی در مناطق اطراف مسجد نوری به عنوان آخرین برگ برنده خود برای جلوگیری از حملات گسترده نیروهای عراقی استفاده می کنند و اجازه نمی دهند شهروندان این منطقه را ترک کنند.
این گزارش حاکیست خانه ها و مناطق اطراف مسجد نوری مملو از مواد و تله های انفجاری و بمب هایی است که توسط گروه تروریستی داعش و برای جلوگیری و کند کردند حرکت نیروهای عراقی کار گذاشته شده است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*