اخبار ویژه

  • شناسه : 4017
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  • 495 بازدید
  • ارسال توسط :
بی‌سوادی ترامپ بار دیگر سوژه شبکه‌های اجتماعی شد
بی‌سوادی ترامپ بار دیگر سوژه شبکه‌های اجتماعی شد

بی‌سوادی ترامپ بار دیگر سوژه شبکه‌های اجتماعی شد

خبر روز / غلط املایی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پیامی که روز جمعه در حساب فیسبوک خود منتشر کرده بود بار دیگر توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد. ترامپ در این پیام فیسبوکی بخش هایی از سخنرانی خود در آیووا درباره بازگشت معدنچیان به معادن زغال سنگ را با زیرنویس […]

خبر روز / غلط املایی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پیامی که روز جمعه در حساب فیسبوک خود منتشر کرده بود بار دیگر توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کرد.

ترامپ در این پیام فیسبوکی بخش هایی از سخنرانی خود در آیووا درباره بازگشت معدنچیان به معادن زغال سنگ را با زیرنویس منتشر کرد. جالب آنکه او حتی متوجه غلط املایی واژه معدنچی نشد و به جای درج واژه (miners) از لغت اشتباه (minors) استفاده کرد.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار این گاف رئیس جمهور آمریکا به کنایه نوشتند، ترامپ حتی املای درست معدنچی را نمی داند چگونه می خواهد از معدنچیان و اشتغال آنها حمایت کند!

ترامپ یکی از مخالفان انرژی های تجدیدپذیر همچون انرژی باد و خورشید است و در پی احیای انرژی های سنتی همچون سوخت زغال سنگ در آمریکا است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*