اخبار ویژه

  • شناسه : 13824
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
  • 157 بازدید
  • ارسال توسط :
بیانیه شهردار واعضای شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان
بیانیه شهردار واعضای شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان

بیانیه شهردار واعضای شورای شهر مسجدسلیمان به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان با صدور پیامی فرارسیدن ۱۳ آبان‌ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز را گرامی‌ داشتند.

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان: شهردار مسجدسلیمان و اعضای شورای اسلامی شهر طی بیانیه ایی مشترک، ١٣ آبان ماه امسال را از بزنگاههایِ حیاتی تاریخ کشور برشمردند، از آنرو که مقارن شده است با نوین دسیسه‌ هایِ گستاخانه نظام سلطه در تقابل با اعتلایِ ملت بزرگ ایران،کاملا مبرهن است که در این فرازِ حساس از تاریخ کشور، حِیل و دسایسِ مستمر ِدشمنان در قالب حمایت برخی کشورهای مرتجع منطقه، اوهام پراکنیهای ترامپ و تحریم‌های ناعادلانه بر ملت ایران متبلور شده است.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن اعلان حمایت از پایداری بصیرانه در برابر دشمنانِ عزّتمندیِ ایران و دفاع از مکتب آزادی طلبانه ملت شریف ایران، از تمام شهروندان آگاه و دلاور مسجدسلیمان بویژه جوانان و نسل بالنده نخبگان شهر دعوت می‌کنند با حضور مقتدرانه و پرشکوه خود در پاسداشت ۱۳ آبان، دشمنان سربلندی ایران را مأیوس، بر تداوم استقامت و استقلال همه جانبه کشورمان تأکید بورزند.

 

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۴ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۳ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان بمناسبت عید سعید غدیر خم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*