اخبار ویژه

  • شناسه : 25035
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۱
  • 98 بازدید
  • ارسال توسط :
بوشهری‌ها منتظر باران پراکنده باشند
بوشهری‌ها منتظر باران پراکنده باشند

بوشهری‌ها منتظر باران پراکنده باشند

به گزارش خبر روز؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: طی امروز و فردا با عبور امواج ناپایدار به طور نسبی ضعیف برای برخی از نقاط این استان بارش پراکنده باران پیش بینی می‎شود. پیام مساعدی روز سه‎شنبه افزود: با فعالیت سامانه در برخی از ساعت‌ها با افزایش پوشش ابر در آسمان استان، وقوع بارش […]

به گزارش خبر روز؛ کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: طی امروز و فردا با عبور امواج ناپایدار به طور نسبی ضعیف برای برخی از نقاط این استان بارش پراکنده باران پیش بینی می‎شود.

پیام مساعدی روز سه‎شنبه افزود: با فعالیت سامانه در برخی از ساعت‌ها با افزایش پوشش ابر در آسمان استان، وقوع بارش پراکنده و خفیف باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد در برخی نقاط پیش بینی می شود.

وی بیان کرد: روزهای پنج شنبه و جمعه نیز به سبب وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس تا حدودی مواج و متلاطم خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا نیمه ابری و در برخی نقاط با احتمال بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد و فردا در برخی نقاط همراه با مه رقیق صبحگاهی پیش بینی شده است.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد متغیر  به طورغالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ و گاهی ۳۶  کیلومتر در ساعت و از امشب جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۲ و گاهی تا ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش بینی می‎شود.

وی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ و گاهی تا ۱۲۰ سانتیمتر و فردا در فراساحل شمالی در هنگام وزش باد گاهی تا ۱۵۰ سانتیمتر پیش بینی شده است.

مساعدی اظهار کرد: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ۰۰:۰۳ دقیقه بامداد، مد اول دریا ساعت ۰۷:۳۰ ، جزر دریا ساعت ۱۴:۰۱ و مد دوم دریا ساعت ۱۹:۴۹ خواهد بود.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*