اخبار ویژه

  • شناسه : 5851
  • ۰۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
  • 2297 بازدید
  • ارسال توسط :
 به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی جشن هفته ازدواج برگزار شد + گزارش تصویری
 به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی جشن هفته ازدواج برگزار شد + گزارش تصویری

 به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی جشن هفته ازدواج برگزار شد + گزارش تصویری

روز پنجشنبه مورخ ۲ / ۳ / ۹۶ جشن بزرگ هفته ازدواج با حضور مردم و مسئولین لالی برگزار شد .

خبر روز/ پریسا طاهری– در ابتدا این مراسم امیدوار جمالپور ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان لالی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین به نکاتی همچون اشاره به موضوع ازدواج آسان ، لزوم همیاری همه دستگاهای فرهنگی و خانواده ها جهت تسهیل امر مقدس ازدواج و فراهم آوردن زمینه نشاط و شادابی جوانان به منظور توسعه اجتماع سالم و خانواده سالم در کشور و توجیه ماموریت های معاونت فرهنگی و جوانان وزارت ورزش و پیگیری مطالبات جوانان در موضوعات ازدواج ،مسکن و اشتغال جوانان اشاره کردند .

در بخش دیگری از این برنامه سحر احمدی بخشدار مرکزی لالی ، با اشاره به مناسبت هفته ازدواج سالروز زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام را تبریک عرض کردند که این روز فرخنده،حضرت علی (ع) با برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا والاترین فرستاده خویش را براین پیمان گواه گرفت تا برکت ازدواج حضرت علی(ع)و حضرت زهرا(س) عمری به گستردگی آفتاب بردارد که همچنان نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار است.

وی همچنین از متوالیان برنامه ستاد ساماندهی جوانان و اداره ورزش و جوانان و فرمانداری ،ارشاد اسلامی و شهرداری و شورای شهر ،دهیاران و شوراها و جامعه هنری و اصحاب رسانه تقدیر و تشکر بعمل آورند .

این مراسم با اجرای برنامه های متنوع و مفرحی همچون تجلیل از سه زوج جوان روستایی بشداری مرکزی، اجرای جنگ شادی ، موسیقی و طنز توسط گروه هنری نمایشی بهار لالی وابسته به انجمن هنرهای نمایشی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، تجلیل از خبرنگار ورزشی توسط اداره ورزش و جوانان، دعوت به سخنرانی از شورا های جدید و اجرای مسابقه های متنوع به همراه جوایز ارزنده از سوی اداره ورزش و جوانان و شورای اسلامی شهر لالی توسط گروه هنری نمایشی بهار لالی همراه بود.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*