اخبار ویژه

  • شناسه : 5209
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸
  • 621 بازدید
  • ارسال توسط :
بمب خبری که هواداران استقلال را شوکه خواهد کرد!
بمب خبری که هواداران استقلال را شوکه خواهد کرد!

بمب خبری که هواداران استقلال را شوکه خواهد کرد!

با اعلام سازمان لیگ فوتبال باشگاه استقلال در آستانه یک اتفاق تلخ قرار گرفته است.

به گزارش خبر روز، سازمان لیگ در نامه ای به امضای حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ برتر، به باشگاه استقلال هشدار داد که مجوز حرفه ای بودن این باشگاه در معرض باطل شدن و خود باشگاه در خطر تعلیق قرار گرفته است.

باشگاه استقلال بدهی های انباشته زیادی از سالیان قبل به چند بازیکن خارجی دارد و به تازگی نیز چند بازیکن مانند کاوه رضایی و آندرانیک تیموریان به خاطر طلبهایشان از این باشگاه شکایت کرده اند.

متن نامه به این شرح است:

جناب آقای افتخاری

مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران

با سلام

عطف به ایمیلهای ارسالی از سوی نمایندگان سیستم مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا، موارد خواسته شده از سوی ایشان به قرار ذیل است:

۱-ارائه مستندات مرتبط با پرونده آقای الکساندر هلمک مبنی بر اینکه قبل از تاریخ صدور مجوز حرفه ای آن باشگا توافق و پیگیری های انجام شده نشان دهنده جاری بودن تعهدات فی ما بین باشگاه با ایشان اثبات شود. (حداکثر تا ۵ مرداد ۹۶)

۲-در جلسه ممیزی آن باشگاه مقرر شد فلسفه وجودی و برنامه های ادواری توسعه جوانان باشگاه و اسناد مشخص کننده ارتباط فلسفه باشگاه با برنامه توسعه جوانان تا تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۱۷ ارسال شود که متاسفانه بنا به پیگیری و نامه ارسالی ایشان( پیوست) این امر محقق نشده.

۳- تعیین تکلیف وضعیت بدهی باشگاه در خصوص پرونده های باز فیفا و شکایت های اخیر بازیکنان خارجی و داخلی از جمله آندو تیموریان و کاوه رضایی

از آنجا که ارسال موارد اصلاحی و پاسخ دهی نواقص اعلام شده در سیستم مجوز حرفه ای مستقیما در تعهد باشگاه است، لذا ضروری است هر چه سریعتر و قبل از موعد تعیین شده، ترتیبی اتخاذ شود تا مجوز حرفه ای تا مجوز حرفه ای آن باشگاه معتبر باقی مانده شامل جرایم و تعلیق احتمالی نشود.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*