اخبار ویژه

  • شناسه : 1632
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  • 465 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری ۸۷۵ کلاس آموزشی برای راکبان موتورسیکلت متخلف
برگزاری ۸۷۵ کلاس آموزشی برای راکبان موتورسیکلت متخلف

برگزاری ۸۷۵ کلاس آموزشی برای راکبان موتورسیکلت متخلف

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برگزاری۸۷۵ کلاس آموزشی برای برای راکبان موتورسیکلت متخلف خبر داد.

سرهنگ “قاسم قدرتی” در گفتگو با خبرنگار خبر روز با بیان اینکه تخلفات موتورسکلت ۶ درصد مجموع تخلفات استان است، گفت:

در راستای کنترل موتورسیکلت سواران و کاهش تصادفات رانندگی، در سال ۹۵ بیشترین ثبت تخلف برای راکبان موتورسیکلت های بوده که از کلاه ایمنی استفاده نکرده اند و یا عبور غیر مجاز از پیاده رو ، گذر از چراغ قرمز و حرکت در خلاف جهت مرتکب شده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته در بیشتر تصادفات راکبان موتورسیکلت فاقد کلاه ایمنی بودند، گفت: بیش از ۳۶ درصد از موتورسیکلت سواران به دلیل نداشتن کلاه ایمنی اعمال قانون شدند.

سرهنگ قدرتی اظهار کرد: پلیس راهور قبل از ترخیص وسایل نقلیه که به هر عنوان توقیف شده اند، رانندگان آنها را مورد بازآموزی قوانین و مقررات کاربردی رانندگی با رویکرد اصلاح رفتار ترافیکی قرار داده اند، که در مجموع ۸۷۵ کلاس آموزشی برگزار شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در خاتمه خاطر نشان کرد:

ثبت تخلف و جریمه رانندگان متخلف، نظارت بر وضعیت ترافیک شهری، انسداد معابر و عملکرد ماموران راهنمایی و رانندگی از طریق دوربین های کنترل ترافیک سطح شهر قابل نظارت می باشد و امید است شهروندان نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی اهتمام بیشتری داشته باشند.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  مشاور ترامپ خطاب به منافقین: با تمام امکانات از اغتشاشات در ایران حمایت می‌کنیم

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*