اخبار ویژه

  • شناسه : 1632
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  • 437 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری ۸۷۵ کلاس آموزشی برای راکبان موتورسیکلت متخلف
برگزاری ۸۷۵ کلاس آموزشی برای راکبان موتورسیکلت متخلف

برگزاری ۸۷۵ کلاس آموزشی برای راکبان موتورسیکلت متخلف

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از برگزاری۸۷۵ کلاس آموزشی برای برای راکبان موتورسیکلت متخلف خبر داد.

سرهنگ “قاسم قدرتی” در گفتگو با خبرنگار خبر روز با بیان اینکه تخلفات موتورسکلت ۶ درصد مجموع تخلفات استان است، گفت:

در راستای کنترل موتورسیکلت سواران و کاهش تصادفات رانندگی، در سال ۹۵ بیشترین ثبت تخلف برای راکبان موتورسیکلت های بوده که از کلاه ایمنی استفاده نکرده اند و یا عبور غیر مجاز از پیاده رو ، گذر از چراغ قرمز و حرکت در خلاف جهت مرتکب شده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه در سال گذشته در بیشتر تصادفات راکبان موتورسیکلت فاقد کلاه ایمنی بودند، گفت: بیش از ۳۶ درصد از موتورسیکلت سواران به دلیل نداشتن کلاه ایمنی اعمال قانون شدند.

سرهنگ قدرتی اظهار کرد: پلیس راهور قبل از ترخیص وسایل نقلیه که به هر عنوان توقیف شده اند، رانندگان آنها را مورد بازآموزی قوانین و مقررات کاربردی رانندگی با رویکرد اصلاح رفتار ترافیکی قرار داده اند، که در مجموع ۸۷۵ کلاس آموزشی برگزار شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در خاتمه خاطر نشان کرد:

ثبت تخلف و جریمه رانندگان متخلف، نظارت بر وضعیت ترافیک شهری، انسداد معابر و عملکرد ماموران راهنمایی و رانندگی از طریق دوربین های کنترل ترافیک سطح شهر قابل نظارت می باشد و امید است شهروندان نسبت به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی اهتمام بیشتری داشته باشند.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  مامور پلیس کیف میلیونی را به صاحبش بازگرداند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*