اخبار ویژه

  • شناسه : 5488
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
  • 522 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی و ۱۰ برنامه متنوع به مناسبت هفته ازدواج در شادگان
برگزاری کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی و ۱۰ برنامه متنوع به مناسبت هفته ازدواج در شادگان

برگزاری کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی و ۱۰ برنامه متنوع به مناسبت هفته ازدواج در شادگان

معاون فرماندار شادگان در جلسه ساماندهی امور جوانان گفت: کارگاه های آموزشی مهارتهای زندگی و ۱۰برنامه متنوع فرهنگی به مناسبت هفته ازدواج در شهرستان برگزار می شود

خبر روز/ ناصر حکیمی- نعمت اله آلبوغبیش معاون فرماندار شادگان در جلسه ساماندهی امور جوانان از برگزاری کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی و ۱۰ برنامه متنوع فرهنگی به مناسبت هفته ازدواج در شهرستان خبر داد و گفت: برای تسهیل در امر ازدواج، کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی و ۱۰ برنامه متنوع فرهنگی توسط شبکه بهداشت و درمان، کمیته امداد و بهزیستی با محوریت اداره ورزش و جوانان و همکاری سایر اعضای ستاد در هفته ازدواج برگزار می‌شود. 

معاون فرماندار شادگان با تاکید بر ضرورت همکاری بهینه کلیه ادارات شهرستان در جهت تسهیل در امر ازدواج، واگذاری امکانات مورد نیاز مزدوجین از قبیل سالن و غیره بویژه برای پرسنل با توجه به بخشنامه های استانداری در این زمینه را خواستار شد.
وی میانگین طلاق در پنج ساله گذشته نسبت به ازدواج شهرستان را کمتر از ۵/۴ درصد عنوان کرد و افزود: در پنج سال گذشته تعداد ۹۴۳۹ واقعه ازدواج و ۵۰۷ واقعه طلاق و در چهار ماهه اول سال جاری ۵۹۴ واقعه ازدواج و ۲۷ واقعه طلاق در شهرستان شادگان به ثبت رسیده است.
آلبوغبیش با اعلام اینکه بدلیل اهمیت ازدواج، از تاریخ ۱/۶/۹۶ لغایت ۷/۶/۹۶ بعنوان هفته ازدواج نامگذاری شده است یادآور شد در این هفته علاوه بر راه اندازی کارگاه های آموزشی مهارتهای زندگی ، برنامه‌های متنوع دیگری از قبیل تجلیل از خادمین امر ازدواج، نشست جوانان با امام جمعه، نشست جوانان با فرماندار، نشست جوانان با اساتید دانشگاه، ارائه بسته های آموزشی، نصب بنر تبلیغاتی در سطح شهرها، ارائه تسهیلات، کنفرانس خبری مسئولین در رابطه با اهمیت ازدواج، ارائه مشاوره رایگان توسط مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم و دیدار مسئولین با مزدوجین روستایی برگزار و انجام خواهد شد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*