اخبار ویژه

  • شناسه : 835
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
  • 490 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری چهارمین اردوی جهادی بهداشتی درمانی نفتی ها در مسجدسلیمان
برگزاری چهارمین اردوی جهادی بهداشتی درمانی نفتی ها در مسجدسلیمان

برگزاری چهارمین اردوی جهادی بهداشتی درمانی نفتی ها در مسجدسلیمان

چهارمین اردوی جهادی بهداشتی – درمانی توسط صنعت نفت مسجدسلیمان در روستای گزین شهرستان هفتگل برگزار شد .

به گزارش خبر روز و به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان،  این اردوی یک روزه در راستای خط مشی های کلان وزارت نفت و عمل به تعهدات و مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت و به مناسبت هفته سلامت با همکاری مشترک بهداشت و درمان صنعت نفت و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

طی این اقدام خداپسندانه و انسان دوستانه بیش از ۳۰۰ نفر از اهالی روستای گزین و روستاهای اطراف آن توسط پزشکان متخصص و کادر اعزامی بهداشت و درمان صنعت نفت مورد ویزیت و درمان رایگان قرار گرفتند. براساس این گزارش ، در این اردوی جهادی پزشکان متخصص شامل چشم – قلب و عروق – کلیه و مجاری ادراری – داخلی – اطفال و هم چنین کارشناسان مربوطه حضور داشتند و ضمن ویزیت بیماران داروهای تجویز شده بصورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت.

همچنین بیمارانی که نیاز به پیگیری و ادامه ی مراحل درمان داشتند توسط کادر پزشکی به پلی کلینیک بهداشت و درمان نفت مسجدسلیمان معرفی تا ادامه ی درمان در آنجا بصورت رایگان انجام شود. لازم به ذکر است صنعت نفت پیش از این و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ۳ مرحله اردوی جهادی در مناطق عنبر – چلو و تمبی چم فراغ برگزار کرده و طی آن بیماران روستایی را بصورت رایگان ویزیت و درمان نموده است.


.


.


.


.امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  کارشکنی برخی از اعضای هیات‌مدیره نفت مسجدسلیمان مدیرعامل این تیم را به استعفا کشاند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*