اخبار ویژه

  • شناسه : 5565
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۱
  • 833 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان دشت آزادگان
برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان دشت آزادگان

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت در شهرستان دشت آزادگان

هفته دولت بهترین فرصت برای مسوولان اجرایی است که ارتباط خود را با مردم و رسانه های گروهی قوی کنند و صادقانه و شفاف عملکرد دولت را منعکس نمایند.

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان ؛ جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت هفته دولت این شهرستان با حضور سعیدی نیا فرماندار دشت آزادگان و دیگر اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

 

سعیدی نیا در این جلسه با اشاره به اینکه نماد استقامت و پایداری ۲ یار با وفای امام راحل(ره) شهید رجایی و شهید باهنر و خدمات ارزشمند آنها نسبت به اسلام و انقلاب اسلامی ، بر ضرورت برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاههای اجرایی در جهت هر چه با شکوهتر برگزار کردن برنامه های متنوع هفته دولت در شهرهای ، سوسنگرد ، بستان ، ابوحمیظه ، کوت سیدنعیم و روستاهای تابعه تاکید و از دستگاه ها خواست لیست طرح های عمرانی آماده بهره برداری را هر چه سریعتر اعلام نمایند.

 

وی ادامه داد: هفته دولت بهترین فرصت برای مسوولان اجرایی است که ارتباط خود را با مردم و رسانه های گروهی قوی کنند و صادقانه و شفاف عملکرد دولت را منعکس نمایند.

 

در این جلسه کمیته های مربوطه تشکیل و مقرر شد مسئولین کمیته ها جلساتی با اعضای کمیته تشکیل و ریز برنامه های خود را به ستاد مرکزی ارائه و پس از جمع بندی برنامه کلی ستاد بزرگداشت هفته دولت تهیه گردد.

 

 

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*