اخبار ویژه

موقعیت شما : صفحه اصلی » آموزش » اخبار » مسجدسلیمان
  • شناسه : 1156
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۵
  • 638 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری برنامه های علمی دانش آموزان مدارس غیر دولتی مسجدسلیمان + تصاویر
برگزاری برنامه های علمی دانش آموزان مدارس غیر دولتی مسجدسلیمان + تصاویر

برگزاری برنامه های علمی دانش آموزان مدارس غیر دولتی مسجدسلیمان + تصاویر

به گزارش خبر روز، علی عسکر ظاهری نماینده شهرستان مسجدسلیمان طی روزهای گذشته از برگزاری برنامه های علمی عملکرد مدارس غیر دولتی در سطح مقاطع دبستان متوسطه اول و دوم در مکان پژوهش سرا علیمردان خان بازدید به عمل آوردند. در این مراسم که با همراهی جانمراد داودی رئیس اداره آموزش و پرورش، کارشناسان این […]

به گزارش خبر روز، علی عسکر ظاهری نماینده شهرستان مسجدسلیمان طی روزهای گذشته از برگزاری برنامه های علمی عملکرد مدارس غیر دولتی در سطح مقاطع دبستان متوسطه اول و دوم در مکان پژوهش سرا علیمردان خان بازدید به عمل آوردند.

در این مراسم که با همراهی جانمراد داودی رئیس اداره آموزش و پرورش، کارشناسان این اداره، معاونت آموزش و پرورش و مدیران غرفه های مدارس غیر دولتی حضور داشتند انجام گردید. از نکات حائز اهمیت برگزاری این غرفه ها در طی سال، تشویق دانش آموزان مقاطع متوسطه در جهت رشد شکوفایی آموزشی علمی و مشارکت در امورات فرهنگی خواهد بود.

گزارش ارسالی از: مهشید قاسمی

.

.

.

.

امیر حیدری

سردبیر و مدیر بخش پشتیبانی​ فنی خبر روز، عضو هیئت تحریریه و مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۳ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۶ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

بیشتر بخوانید»  اسحاق جهانگیری: وظیفه دولت ایجاد بستر سرمایه گذاری برای بخش خصوصی است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*