اخبار ویژه

  • شناسه : 16702
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۱۴
  • 195 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری مسابقات ورزشی و توزیع غذای گرم نفتی ها بمنظور رفاه حال شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی
برگزاری مسابقات ورزشی و توزیع غذای گرم نفتی ها بمنظور رفاه حال شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی

برگزاری مسابقات ورزشی و توزیع غذای گرم نفتی ها بمنظور رفاه حال شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی

در اين اقدام كه با استقبال پرشور و حضور حداكثري شهروندان اسكان يافته مواجه شد ، مسابقه دارت در بخش آقايان و بانوان برگزار و به نفرات برتر جوايزي اهدا شد.

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان به همت امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مسابقات ورزشی  میان شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی ساکن در سالن ورزشی این شرکت برگزار شد .

در این اقدام که با استقبال پرشور و حضور حداکثری شهروندان اسکان یافته مواجه شد ، مسابقه دارت در بخش آقایان و بانوان برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

پایگاه مقاومت بسیج و امور فرهنگی هنری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در عملی مبتنی بر ارزشهای اسلامی و انسانی و در عمل به دستورات مدیرعامل  به انجام اقداماتی در جهت دلجویی و تفقد از خانواده های زلزله زدگان این شهر پرداخت .

به گزارش خبر روز شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم و برگزاری ایستگاه صلواتی توزیع آب شرب – شربت – چای و آب میوه و کیک در محل سالن ورزشی سرپوشیده محل اسکان این خانواده ها بخشی از اقدامات انسان دوستانه این پایگاه بوده است .

پایگاه مقاومت بسیج و امور فرهنگی هنری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در اقدام دیگری ضمن توزیع لوازم تحریر و لوازم نقاشی میان کودکان و نوجوانان اسکان یافته و بمنظور پرکردن و بهینه سازی اوقات فراغت ، کلاس های مختلف نقاشی – موسیقی – قصه گویی را همراه با توزیع پذیرایی های میان برنامه اجرا نمود.

 

.

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*