اخبار ویژه

  • شناسه : 16702
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۱۴
  • 39 بازدید
  • ارسال توسط :
برگزاری مسابقات ورزشی و توزیع غذای گرم نفتی ها بمنظور رفاه حال شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی
برگزاری مسابقات ورزشی و توزیع غذای گرم نفتی ها بمنظور رفاه حال شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی

برگزاری مسابقات ورزشی و توزیع غذای گرم نفتی ها بمنظور رفاه حال شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی

در اين اقدام كه با استقبال پرشور و حضور حداكثري شهروندان اسكان يافته مواجه شد ، مسابقه دارت در بخش آقايان و بانوان برگزار و به نفرات برتر جوايزي اهدا شد.

به گزارش خبر روز از مسجدسلیمان به همت امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان مسابقات ورزشی  میان شهروندان زلزله زده مسجدسلیمانی ساکن در سالن ورزشی این شرکت برگزار شد .

در این اقدام که با استقبال پرشور و حضور حداکثری شهروندان اسکان یافته مواجه شد ، مسابقه دارت در بخش آقایان و بانوان برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

پایگاه مقاومت بسیج و امور فرهنگی هنری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در عملی مبتنی بر ارزشهای اسلامی و انسانی و در عمل به دستورات مدیرعامل  به انجام اقداماتی در جهت دلجویی و تفقد از خانواده های زلزله زدگان این شهر پرداخت .

به گزارش خبر روز شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم و برگزاری ایستگاه صلواتی توزیع آب شرب – شربت – چای و آب میوه و کیک در محل سالن ورزشی سرپوشیده محل اسکان این خانواده ها بخشی از اقدامات انسان دوستانه این پایگاه بوده است .

پایگاه مقاومت بسیج و امور فرهنگی هنری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان در اقدام دیگری ضمن توزیع لوازم تحریر و لوازم نقاشی میان کودکان و نوجوانان اسکان یافته و بمنظور پرکردن و بهینه سازی اوقات فراغت ، کلاس های مختلف نقاشی – موسیقی – قصه گویی را همراه با توزیع پذیرایی های میان برنامه اجرا نمود.

 

.

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

بیشتر بخوانید»  سرنوشت مبهم پیکر 22 مسافر هواپیمای آسمان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*