اخبار ویژه

  • شناسه : 27193
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۶
  • 108 بازدید
  • ارسال توسط :
برنامه ۸ میلیارد یورویی فرانسه برای نجات بخش خودرو
برنامه ۸ میلیارد یورویی فرانسه برای نجات بخش خودرو

برنامه ۸ میلیارد یورویی فرانسه برای نجات بخش خودرو

به گزارش خبر روز به نقل از شین‌هوا، رئیس‌جمهور فرانسه، مانوئل ماکرون، برنامه ۸ میلیارد یورویی (معادل ۸.۷۸ میلیارد دلار) خود برای نجات بخش خودرو این کشور را که از بحران کرونا به شدت آسیب دیده‌اند، معرفی کرد. ماکرون اعلام کرد که این برنامه بر روی تولید خودروهای دوست‌دار محیط زیست تمرکز خواهد داشت. رئیس‌جمهور فرانسه […]

به گزارش خبر روز به نقل از شین‌هوا، رئیس‌جمهور فرانسه، مانوئل ماکرون، برنامه ۸ میلیارد یورویی (معادل ۸.۷۸ میلیارد دلار) خود برای نجات بخش خودرو این کشور را که از بحران کرونا به شدت آسیب دیده‌اند، معرفی کرد.

ماکرون اعلام کرد که این برنامه بر روی تولید خودروهای دوست‌دار محیط زیست تمرکز خواهد داشت.

رئیس‌جمهور فرانسه گفت: دولت بیش از ۸ میلیارد یورو کمک مالی برای این بخش فراهم خواهد آورد، در عوض خوروسازان هم متعهد شده‌اند کارخانه‌های خود که تولیدات آنها ارزش افزوده بالایی دارد را به فرانسه منتقل کنند و تمام تولیدات صنعتی خود را در کارخانه‌های موجود در این کشور یکپارچه کرده و حفظ کنند.

رئیس‌جمهور که با رؤسای خودروسازان دیدار کرده بود گفت: این برنامه تاریخی که این وضعیت تاریخی را مورد توجه قرار خواهد داد بر اساس طرحی برای تغییر به سوی خودروهایی با آلایندگی کمتر شکل گرفته است. این سرمایه‌گذاری عظیم با هدف شکوفایی تحقیقات، تشویق به نوآوری و حمایت از تولید داخلی خودروهای الکتریکی و هایبریدی با فناوری بالا می‌باشد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت