اخبار ویژه

  • شناسه : 6410
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۸
  • 440 بازدید
  • ارسال توسط :
برنامه های هفته دفاع مقدس درشهرستان دشت آزادگان تشریح شد
برنامه های هفته دفاع مقدس درشهرستان دشت آزادگان تشریح شد

برنامه های هفته دفاع مقدس درشهرستان دشت آزادگان تشریح شد

در هفته دفاع مقدس امسال باید با در نظر گرفتن  برنامه فرهنگی ،اجتماعی ،ورزشی متنوع تر و با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار گردد.

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان؛ جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه در محل سالن جلسات فرمانداری و به ریاست سماک معاونت فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد تشکیل شد.

 

در این جلسه سماک گفت: پاسداشت خون شهدا و زنده نگاه  داشتن یاد و خاطره این عزیزان و همچنین ارج نهادن به جان فشانی های جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.

 

معاون فرمانداری دشت آزادگان افزود:  در هفته دفاع مقدس امسال باید با در نظر گرفتن  برنامه فرهنگی ،اجتماعی ،ورزشی متنوع تر و با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار گردد.

 

در ادامه موسوی جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان اجرای رژه نیروهای مسلح در سوسنگرد ، اعزام یکصد نفر از بسیج عشایری به تهران برای شرکت در مراسم رژه سراسری ، اجرای نمایش رزمایش مقاومت در سوسنگرد ،دیدار با خانواده های معظم شهدا،جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس ،غباروبی مزار شهدا ،برگزاری مسابقات فرهنگی –ورزشی ،بهره برداری از اماکن مسکونی مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، نواختن زنگ مقاومت در مدارس از جمله مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان دشت آزادگان عنوان کرد.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*