اخبار ویژه

  • شناسه : 16716
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۱
  • 168 بازدید
  • ارسال توسط :
بررسی وضعیت کارگران بیکار شده ناشی از سیل اخیر در جلسه شورای اشتغال شهرستان دشت آزادگان
بررسی وضعیت کارگران بیکار شده ناشی از سیل اخیر در جلسه شورای اشتغال شهرستان دشت آزادگان

بررسی وضعیت کارگران بیکار شده ناشی از سیل اخیر در جلسه شورای اشتغال شهرستان دشت آزادگان

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری شهرستان دشت آزادگان با محوریت بررسی وضعیت کارگران بیکار شده بنگاه های اقتصادی ناشی از سیل و همچنین گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه اشتغال و اجرای تعهدات سال ۹۷ باحضور زاهد فردوس پناه معاون سیاسی فرمانداری دشت آزادگان […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان جلسه شورای اشتغال ، توسعه و سرمایه گذاری شهرستان دشت آزادگان با محوریت بررسی وضعیت کارگران بیکار شده بنگاه های اقتصادی ناشی از سیل و همچنین گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه اشتغال و اجرای تعهدات سال ۹۷ باحضور زاهد فردوس پناه معاون سیاسی فرمانداری دشت آزادگان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
فردوس پناه معاون سیاسی فرماندار در این جلسه ضمن تاکید بر بررسی وضعیت کارگران بیکار شده ناشی از سیل اخیراظهارداشت : ایجاد فرصت های شغلی از اصلی ترین اولویت های کاری ماست و بعد از آن تثبیت شغل یکی از برنامه های جدی شورای اشتغال شهرستان است و بر ضرورت اشتغال زایی در کنار صیانت از مشاغل موجود تاکید کرد.
فردوس پناه درادامه بر ضرورت سرعت و دقت در پرداخت تسهیلات طرح اشتغال زایی افزود: روند اجرای این طرح باید با سرعت بیشتری انجام شود و همه مکلف هستیم و روند موجود مورد قابل قبول نیست.
وی با بیان اینکه سرعت فعلی در پرداخت این تسهیلات قابل قبول نیست از مدیران عضو این شورا خواست در اسرع وقت با بررسی موانع و مشکلات موجود ؛ این مشکل را برطرف کنند.
در ادامه جلسه مدیران عضو شورا نیز هر کدام گزارشی از وضعیت کارگران و علل الخصوص کارگران شاغل در مناطق سیل زده وضعیت پرداخت تسهیلات را ارائه نمودند.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*