اخبار ویژه

  • شناسه : 30458
  • ۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
  • 202 بازدید
  • ارسال توسط :
بررسی امکان همکاری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان با وزارت دفاع
بررسی امکان همکاری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان با وزارت دفاع
در نشست مشترک و بمنظور بررسی و پایش لحظه ای و برخط خطوط لوله نفت مطرح شد :

بررسی امکان همکاری شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان با وزارت دفاع

مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و نمایندگان وزارت دفاع راههای همکاری دو طرفه بمنظور بررسی و پایش لحظه ای و برخط خطوط لوله جریانی و انتقالی نفت را با استفاده از تکنولوژی پهبادهای ایرانی بررسی کردند . به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز […]

مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و نمایندگان وزارت دفاع راههای همکاری دو طرفه بمنظور بررسی و پایش لحظه ای و برخط خطوط لوله جریانی و انتقالی نفت را با استفاده از تکنولوژی پهبادهای ایرانی بررسی کردند .

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، در جلسه ی مشترک که میان هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با نمایندگان یکی از شرکت های دانش بنیان زیرمجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد راههای امکان همکاری و استفاده از ظرفیت و فناوری های پیچیده و نوین پهبادی این وزارت خانه بمنظور پایش و ارزیابی لحظه ای و برخط خطوط لوله نفت بررسی گردید .

مهندس قباد ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در ابتدا ضمن تشریح وضعیت و گستردگی  حوزه ی عملیاتی این شرکت که در محدوده ی جغرافیایی ۴ استان و ۱۳ شهر و شهرستان واقع گردیده اظهار داشت :  وجود ۳۰۰۰ کیلومتر خطوط لوله با قطرهای مختلف که عمدتاً هم رو زمینی و در تقاطع با رودخانه های پرآب دائمی ، فصلی و دریاچه ها هستند بهمراه تعهدات زیست محیطی این شرکت موجب گردیده تا بطور مدون و برنامه ریزی شده نسبت به ضخامت سنجی ، بازرسی و کنترل این خطوط اقدام شود چرا که با توجه به وجود این حجم زیاد از آب شیرین جاری یا ذخیره شده بازرسی از وضعیت این خطوط لوله اهمیت دوچندانی  می یابد .

نماینده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه گفت : هم اکنون وزارت دفاع و پشتیبانی بزرگترین تولید کننده پهباد با اندازه ها و قابلیت های مختلف است که این اتفاق حاصل استفاده از دانش و توانمندی جوانان این مرز و بوم است .

در ادامه این جلسه کلیپی از جدیدترین تولیدات پهبادی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و قابلیت های مختلف آنها در زمینه های غیرنظامی و صنعتی به نمایش گذارده شد و کارشناسان دو طرف به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی بهره مندی از این محصولات در شرکت بهره برداری نفت گاز مسجدسلیمان پرداختند .

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*