اخبار ویژه

  • شناسه : 18650
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
  • 258 بازدید
  • ارسال توسط :
برای تخریب یکدیگر اصل نظام را زیر سوال نبریم
برای تخریب یکدیگر اصل نظام را زیر سوال نبریم

برای تخریب یکدیگر اصل نظام را زیر سوال نبریم

طیبه سیاوشی شاه عنایتی نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باید اخلاق سیاسی را رعایت کنیم و برای تخریب یکدیگر اصل نظام را زیر سوال نبریم چرا که این یک روش ضداخلاقی است.

به گزارش خبر روز، وی با تاکید بر لزوم رعایت اخلاق سیاسی اظهار داشت: نمی‌توان گفت: تمام موارد اخلاقی در یک امر سیاسی رعایت می‌شود، ولی اگر حداقل بخشی از آن به اخلاق سیاسی سپرده نشود، مسلما جفای به مردم و نظام خواهد بود، چرا که ما همیشه گفته‌ایم که مردم از کسانی که بر آن‌ها حکومت می‌کنند به خوبی می‌آموزند.

سیاوشی با اشاره به اینکه اکنون در آستانه انتخابات قرار داریم، افزود: بحث، بحث جناحی نیست. بحث این است که اخلاق سیاسی را رعایت کنیم. برای تخریب یکدیگر، اصل نظام را زیر سؤال نبریم. چرا که این روش ضداخلاقی است. من همیشه می‌گویم در این مملکت باید هم اصولگرا باشد و هم اصلاح‌طلب، و حتی مخالفان این دو جناح هم باشند. در این صورت است که زندگی مردم قاعدتا زندگی عادی‌تر و از یک رفاه حداقلی برخوردار خواهد بود. در صورت نبود هر کدام از اینها، نظام تبدیل به نظام کاملا تمامیت‌خواه، می‌شود، ولی وجود این‌ها می‌تواند به نفع نظام باشد.

این نماینده مجلس ادامه داد: اینکه کسی بخواهد مرا را نقد کنید و بگوید که این کارتان نادرست بوده اشکالی وجود ندارد، ولی اشکال از آنجا شروع می‌شود که بعضا به الفاظ زشت می‌رسد. اینجاست که تخریب‌ها شروع می‌شود و پایان اخلاق سیاسی است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*