اخبار ویژه

  • شناسه : 16521
  • 04 جولای 2019 - 0:09
  • 146 بازدید
  • ارسال توسط :
بخشدار مرکزی شهرستان امیدیه از روند اجرای آسفالت روستای یریسیه خبر داد
بخشدار مرکزی شهرستان امیدیه از روند اجرای آسفالت روستای یریسیه خبر داد

بخشدار مرکزی شهرستان امیدیه از روند اجرای آسفالت روستای یریسیه خبر داد

به گزارش خبرنگار خبر روز از امیدیه سید بهور بخشدار مرکزی امیدیه در این خصوص اظهار داشت: با پیگیری های دهیاری روستا، و عنایت فرماندار شهرستان مهندس رفیعی و نماینده محترم حوزه انتخابیه جناب دکتر گلمرادی طی دو سال اخیر در روستای یریسیه بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع زیر سازی، احداث جوی و جدول […]

به گزارش خبرنگار خبر روز از امیدیه سید بهور بخشدار مرکزی امیدیه در این خصوص اظهار داشت: با پیگیری های دهیاری روستا، و عنایت فرماندار شهرستان مهندس رفیعی و نماینده محترم حوزه انتخابیه جناب دکتر گلمرادی طی دو سال اخیر در روستای یریسیه بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع زیر سازی، احداث جوی و جدول گردید که هم اکنون ۱۵ هزار متر آن بیس ریزی شده که در فاز اول ۸ هزار متر آسفالت ریزی از محل کمک های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امیدیه و اداره کل بنیاد مسکن بصورت سهمیه قیر تعادلی تامین گردیده است که با عنایت به کمی اعتبارات واریزی دهیاری تقریبا بصورت رایگان در حال انجام است.
وی افزود: بر اساس قول مساعد بنیاد مسکن در فاز دوم که شهریور ماه آینده اجرا خواهد شد به میزان ۷۰۰۰ متر مربع از معابر این روستا آسفالت خواهد شد که با اتمام این پروژه تقریبا تمامی معابر روستا از آسفالتی مطلوب برخوردار خواهد بود.
بخشدار بخش مرکزی امیدیه ادامه داد: پروژه در حال تکمیل مسجد روستا نیز با کمک خیرین و اهالی درحال انجام است. وی افزود ضمن بازدید و تاکید در کنار توسعه عمرانی روستاها باید توسعه فرهنگی خصوصا در بعد مذهبی مورد توجه واقع گردد.

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*