اخبار ویژه

  • شناسه : 24346
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :
بجای ارتباط دادن ضعف‌ها به دیگران، راه حلی برای رفع آن بیابید
بجای ارتباط دادن ضعف‌ها به دیگران، راه حلی برای رفع آن بیابید
استاندار لرستان در دیدار با اعضای شورای شهر خرم آباد:

بجای ارتباط دادن ضعف‌ها به دیگران، راه حلی برای رفع آن بیابید

استاندار لرستان گفت: انتقال مشکل به دیگران دردی را دوا نمی‌کند و هر کدام از ما مسئول حل مشکلات مردم هستیم و لازم است با اولویت‌بندی و اهتمام و همفکری روشی برای حل مشکلات شهری پیدا کنیم.

به گزارش خبر روز از لرستان، بمناسبت روز ملی شوراها، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد با استاندار لرستان دیدار و به بیان دیدگاهها ، نظرات و مشکلات حوزه کاری خود در سال پایانی این دوره پرداختند.

سیدموسی خادمی با تبریک روز ملی شوراها از زحمات شورای شهر و شهردار خرم آباد تقدیر کرد و گفت: در زمینه عملکرد شوراها اگرچه با انتظارات جامعه خیلی فاصله داریم ،اما نباید کارهای بزرگی را که انجام شده نادیده گرفت.

وی با اشاره به جایگاه شوراها در دولت اصلاحات گفت: ما به نتیجه بخش بودن شوراها اعتقاد داریم اما در حال حاضر جایگاه شوراها آنگونه که باید می شدو انتظار داشتیم، نیست و شوراها آن جایگاه مورد نظر را ندارند .

دکتر خادمی خاطرنشان کرد دولت یازدهم و دوازدهم را زمانی شروع کردیم که آلبومی از مشکلات وجود داشته است و فکر نمی کنم در هیچ جایی از تاریخ دولت‌ها چنین وضعیتی وجود داشته باشد .

وی با برشمردن برخی از مشکلات سالهای اخیر گفت :با توجه به مشکلاتی که دولت با آنها دست به گریبان بوده از قبیل مشکلات برجام، زلزله ،سیل، برخی نا آرامی‌ها و بیماری کرونا ، در عین حال کارهای خوبی انجام شده که بخشی از آن در حوزه عمران و شهرداری انجام شده است .

دکتر خادمی با تاکید بر ضرورت اهتمام اعضای شورا برای حل کردن مشکلات مردم، گفت: صرف انتقال مشکل به دیگران دردی را دوا نمی‌کند و هر کدام از ما مسئول حل مشکلات مردم هستیم و لازم است با اولویت‌بندی و اهتمام و همفکری روشی برای حل مشکلات شهری پیدا کنیم.

استاندار لرستان در پایان به ضرورت حمایت وپشتیبانی از برنامه های عمرانی شهرداری اشاره کرد و گفت: به این منظور لازم است با خلق و تولید منابع مالی به فعالیتهای شهرداری کمک کنیم تا بتوانیم آنچنان که شایسته است به مردم فهیم لرستان خدمت کرده باشیم .

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*