اخبار ویژه

  • شناسه : 32249
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :
دو پروژه بزرگ آبخیزداری، صنعتی و تولیدی در شهرستان مسجدسلیمان کلنگ زنی شد
دو پروژه بزرگ آبخیزداری، صنعتی و تولیدی در شهرستان مسجدسلیمان کلنگ زنی شد
با حضور استاندار خوزستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار مسجدسلیمان برگزار شد

دو پروژه بزرگ آبخیزداری، صنعتی و تولیدی در شهرستان مسجدسلیمان کلنگ زنی شد

به گزارش خبر روز، عصر امروز (جمعه) با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار مسجدسلیمان، کلنگ دو پروژه بزرگ آبخیزداری، صنعتی و تولیدی بر زمین زده شد. اولین پروژه بند آبخیزداری منطقه قلعه مدرسه بود که با مساحت ۶ کیلومتر مربع در حوزه بالادست با حجم ۲۳۰۷۸۸مترمکعب کار […]

به گزارش خبر روز، عصر امروز (جمعه) با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار مسجدسلیمان، کلنگ دو پروژه بزرگ آبخیزداری، صنعتی و تولیدی بر زمین زده شد.
اولین پروژه بند آبخیزداری منطقه قلعه مدرسه بود که با مساحت ۶ کیلومتر مربع در حوزه بالادست با حجم ۲۳۰۷۸۸مترمکعب کار احداث آن رسما شروع گردید.

استاندار خوزستان در حاشیه این مراسم کلنگ زنی گفت:با احداث این قبیل پروژه ها امید داریم تا رونق را در حوزه کشاورزی و آبیاری داشته باشیم تا محصولات کشاورزی این منطقه با نتیجه بهتری برداشت شود.

وی ادامه داد:یکی دیگر از نتایج وجود این پروژه ها مهاجرت معکوس است و همچنین بدون شک باعث توسعه و آبادانی مناطق روستایی خواهند شد زیرا شمال خوزستان بسیار مستعد برای اجرای این قبیل پروژه ها است و باید بیشتر در این مناطق در این حوزه کار شود.در ادامه سفر استاندار خوزستان دومین پروژه صنعتی و تولیدی یعنی کشتارگاه تمام اتوماتیک صنعتی در منطقه تمبی هم با حضور استاندار خوزستان،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار مسجدسلیمان کلنگ زنی شد.

گفتنی است این کشتارگاه در صورت احداث برای بیش ۷۰ نفر مستقیم و ۲۵۰ نفر غیرمستقیم اشتغال زایی خواهد کرد.
.

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

طراحی وبسایت