اخبار ویژه

  • شناسه : 29341
  • ۰۵ تیر ۱۳۹۹ - ۸:۵۷
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
با اراذل و اوباش برخورد مقتدرانه‌ای صورت گیرد
با اراذل و اوباش برخورد مقتدرانه‌ای صورت گیرد
رییس کل دادگستری استان لرستان:

با اراذل و اوباش برخورد مقتدرانه‌ای صورت گیرد

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه باید با اراذل و اوباش برخورد مقتدرانه‌ای صورت گیرد، بیان کرد: دستگاه قضایی همواره پشتیبان نیروی انتظامی است و در برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی با قاطعیت و شدت عمل خواهد کرد.

به گزارش خبر روز از لرستان، محمد رزم ضمن تسلیت شهادت شهید بهشتی و شهیدان رحیمی و صادقی در حادثه غم بار ۷ تیر ماه سال ۶۰ دفتر حزب جمهوری اسلامی و همچنین گرامیداشت هفته قوه قضاییه، بیان داشت: نیروی انتظامی و قوه قضاییه تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان آماده خدمت هستند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری کسانی که در راه امنیت و آرامش مردم خدمت می کنند مجاهدان فی سبیل‌الله هستند.

وی با اشاره به اینکه امروزه خواسته مردم و نظام تامین امنیت است، ابراز داشت: امنیت از مولفه‌های اصلی توسعه و پیشرفت در هر جامعه است و این مسئله از اولویت‌های دستگاه قضا بوده که مورد تاکید ریاست محترم قوه قضاییه نیز است.

رزم ضمن تاکید بر اینکه جرائمی که باعث بر هم زدن آرامش روانی می‌شود بایستی در اولویت رسیدگی قرار بگیرند، افزود: با تیراندازی‌ها برخورد قاطع و بدون اغماض انجام می‌شود و افرادی که دست به تیراندازی می‌زنند از هیچگونه تخفیف مجازاتی برخوردار نخواهند شد.

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان ضمن تاکید بر اینکه قاتلین فراری بایستی هر چه سریعتر دستگیر شوند،افزود: با دستگیری سریع و محاکمه و مجازات این قاتلین، از اختلافات بعدی و ارتکاب جرایم دیگر جلوگیری خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در بحث کشف سلاح بسیار خوب عمل کرده است،ابراز داشت: با توجه به اینکه برخی از تیراندازی‌ها با سلاح مجاز صورت می‌گیرد تمام واگذاری‌های سلاح بایستی با تشکیل پرونده و ثبت اطلاعات سلاح در قالب طرح آرسنال صورت گیرد.

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: با تیراندازی‌ها برخورد قاطع و بدون اغماض انجام می‌شود و افرادی که دست به تیراندازی می‌زنند از هیچگونه تخفیف مجازاتی برخوردار نخواهند شد.

مهدی زکی پور

مهدی زکی پور سرپرست خبر روز در استان لرستان، بیش از ۷سال است که در عرصه مطبوعات فعالیت دارد. وی دارای سابقه فعالیت سیاسی و اجتماعی بوده و همچنین سردبیر هفته نامه های صدای لرستان و افق زاگرس نیز می باشد.

طراحی وبسایت

مطالب مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*