اخبار ویژه

  • شناسه : 16112
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
  • 333 بازدید
  • ارسال توسط :
بانوی ایذه ای زندگی را به سه نفر هدیه کرد
بانوی ایذه ای زندگی را به سه نفر هدیه کرد

بانوی ایذه ای زندگی را به سه نفر هدیه کرد

به گزارش خبر روز؛ معاون دفتر هماهنگی و فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: اهدای اعضای یک بانوی ۳۱ ساله به دلیل مرگ مغزی، سه نفر را به زندگی برگرداند. عباس چنانه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: دلیل مرگ مغزی این بانو تشنج اعلام […]

به گزارش خبر روز؛ معاون دفتر هماهنگی و فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: اهدای اعضای یک بانوی ۳۱ ساله به دلیل مرگ مغزی، سه نفر را به زندگی برگرداند.

عباس چنانه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: دلیل مرگ مغزی این بانو تشنج اعلام و عمل اهدای عضو شامگاه جمعه در بیمارستان گلستان اهواز با موفقیت انجام شد.
وی افزود: کلیه‌های این بانو به ۲ مرد اهل اهواز اهدا شد و کبد برای اهدا به فرد نیازمند به شیراز انتقال یافت.
بنا به اعلام مرکز پیوند و فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، پارسال ۱۹ مورد اهدای عضو در خوزستان به ثبت رسید و این دومین مورد اهدای عضو در خوزستان از ابتدای امسال تاکنون است.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*