اخبار ویژه

  • شناسه : 5586
  • 16 آگوست 2017 - 18:50
  • 279 بازدید
  • ارسال توسط :
بازیکن سال آسیا به دنبال گل زدن به بیرانوند
بازیکن سال آسیا به دنبال گل زدن به بیرانوند

بازیکن سال آسیا به دنبال گل زدن به بیرانوند

‘لی کئون-هو’ مهاجم کهنه کار تیم ملی فوتبال کره جنوبی گفت: تا الان نتوانسته ام به ایران گل بزنم، اما آرزو دارم در دیدار پیش رو در رقابتهای مقدماتی جام جهانی موفق به گلزنی شوم.

به گزارش خبر روز، لی یکی از ۲۶ بازیکن انتخاب شده تیم ملی فوتبالکره جنوبی برای بازی مقابل ایران و ازبکستان است. لی ضمن قدردانی از انتخابش در ترکیب تیم ملی فوتبال کره جنوبی برای شرکت در این مسابقات، گفت: با توجه به شرایطی که تیم کره جنوبی در حال حاضر با آن مواجه است، احساس مسئولیت مهم تر از هیجان است. نهایت سعی خود را خواهم کرد و در نتیجه، به جام جهانی خواهیم رفت.

لی که پس از حدود ۳۰ ماه، برای اولین بار به تیم ملی کره جنوبی بازگشته است، خاطر نشان کرد که می خواهد به ایران گل بزند.

فوتبال ایران در سال های اخیر بر کره جنوبی برتری داشته است. لی که در سال ۲۰۱۲ بازیکن سال کنفدراسیون فوتبال آسیاشناخته شد، هنوز نتوانسته است به ایران گل بزند و تجربه او برابر ایران محدود به دو تساوی و سه شکست است. 

لی افزود: ایران، حریفی است که تاکنون به آن گل نزدم. واقعا باید خود را برای این مسابقه آماده کنیم. من واقعا می خواهم تیم ایران را ببرم.

لی همچنین تصمیم دارد طلسم گل نزدن خود را در مسابقات ملی بشکند. آخرین گلی که او برای کره جنوبی به ثمر رساند، در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل مقابل روسیه بود.

لی تاکنون با بازی در ۷۷ مسابقه برای کره جنوبی، ۱۹ گل زده است.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*