اخبار ویژه

  • شناسه : 6910
  • ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
  • 3281 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید و دلجویی جمعی از فعالین اجتماعی مسجدسلیمان از اعضای مرکز توانبخشی سالمندان شوق زندگی و مرکز نگهداری کم توانان ذهنی بشراء + گزارش تصویری
بازدید و دلجویی جمعی از فعالین اجتماعی مسجدسلیمان از اعضای مرکز توانبخشی سالمندان شوق زندگی و مرکز نگهداری کم توانان ذهنی بشراء + گزارش تصویری

بازدید و دلجویی جمعی از فعالین اجتماعی مسجدسلیمان از اعضای مرکز توانبخشی سالمندان شوق زندگی و مرکز نگهداری کم توانان ذهنی بشراء + گزارش تصویری

خبر روز/ پریسا طاهری–  صبح امروز اکیپی از شهروندان و فعالین اجتماعی مسجدسلیمان با هدف ترویج هر چه بیشتر فرهنگ مهربانی ها و عشق ورزی در جامعه از جمله کوروش زنگیان مدیر مجتمع فرهنگی ،تفریحی و گردشگری کوروش(چم آسیاب) با همراهی مهندس پیمان مولایی از مدیران تلاشگر شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و […]

خبر روز/ پریسا طاهری–  صبح امروز اکیپی از شهروندان و فعالین اجتماعی مسجدسلیمان با هدف ترویج هر چه بیشتر فرهنگ مهربانی ها و عشق ورزی در جامعه از جمله کوروش زنگیان مدیر مجتمع فرهنگی ،تفریحی و گردشگری کوروش(چم آسیاب) با همراهی مهندس پیمان مولایی از مدیران تلاشگر شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و تعدادی از بانوان فعال حوزه روابط عمومی بیمارستان نفت مسجدسلیمان با حضور در موسسه توانبخشی سالمندان شوق زندگی و مرکز نگهداری کودکان بالای ۱۵ سال استثنایی بشرا از عزیزان تحت حمایت این دو موسسه دیدار و دلجویی کردند.

 

کوروش زنگیان مدیر مجتمع فرهنگی و ورزشی کوروش(چم آسیاب) در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه برای داشتن یک جامعه سالم باید شادی هایمان را تقسیم کنیم گفت: با برنامه ریزی این گونه برنامه ها شادی و لبخند را به توانبخشان عزیز هدیه می کنیم و از دیگر مسئولین و همشهریان عزیز می خواهیم در این امر انسان دوستانه در کنار ما باشند. 

 

وی با بیان اینکه توانخواهان این دو موسسه با آموزش هایی که در این مراکز می بینند منسوجات و  صنایع دستی های بسیار جالب و زیبایی خلق می کنند افزود: لازم است برای در معرض دید قرار دادن این کارهای دستی و فروش و ایجاد درآمد برای این عزیزان جایگاه و غرفه ایی در سطح شهر و به صورت ثابت منظور شود که از اعضای محترم شورای شهر تقاضا داریم در اختیار گذاشتن این مکان به توانخواهان مساعد لازم را داشته باشند. 

 

این فعال اجتماعی ادامه داد: به طور حتم مساعدت شورای شهر در این زمینه باعث دلگرمی و خارج شدن این عزیزان از انزوا و ورود به جامعه خواهد شد.

 

کوروش زنگیان از مساعدت های حجت الاسلام والمسلمین حاج اقای امینی و حسن نیت مهندس قباد ناصری مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت گاز مسجدسلیمان همچنین تلاش های دکتر فولادی ریاست محترم بیمارستان نفت مسجدسلیمان در زمینه رفع مشکلات درمانی این عزیزان تشکر و قدردانی نمود.

 

در پایان این مراسم کوروش زنگیان و هیئت همراه ضمن اهدای هدایا به سالمندان و توانخواهان و همچنین پرسنل اظهار کرد: بزودی جشنی با هدف شادی آفرینی و با حضور  این عزیزان در مجتمع فرهنگی تفریحی و گردشگری کوروش(چم آسیاب) برگزار خواهد شد.

تصاویر/ امیر حیدری

.

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*