اخبار ویژه

  • شناسه : 14604
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
  • 194 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان از پروژه های عمرانی
بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان از پروژه های عمرانی

بازدید میدانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان از پروژه های عمرانی

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، به منظور بازدید میدانی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی مناطق مختلف شهر، شهام سلیمانی شهردار، احمد زمانپور رئیس شورای اسلامی شهر، روح الله جلیلی و رضا نجفیان از اعضای شورای شهر به همراه تعدادی از مسئولین واحدهای شهرداری، از عملیات پروژه […]

به گزارش خبر روز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان، به منظور بازدید میدانی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی مناطق مختلف شهر، شهام سلیمانی شهردار، احمد زمانپور رئیس شورای اسلامی شهر، روح الله جلیلی و رضا نجفیان از اعضای شورای شهر به همراه تعدادی از مسئولین واحدهای شهرداری، از عملیات پروژه های اجرایی سنگ کاری زیرین پل ارتباطی خیابان شهید داریوش محمدی در منطقه کلگه و همچنین روند تسطیح و خاکبرداری پروژه عظیم بلوار دوم شهری، در نقطه اجرایی منطقه مالکریم دیدن به عمل آوردند.

گفتنی است شهردار مسجدسلیمان‌ به همراه معاونت امور زیر بنایی ضمن بازدید از قسمت‌های گوناگون این دو پروژه با پیمانکاران آنها از نزدیک در زمینه مشکلات موجود کاری به گفتگو پرداختند.

.

 

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*