اخبار ویژه

  • شناسه : 7326
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
  • 2216 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید فرماندار و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مسجدسلیمان از مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره  + تصاویر
بازدید فرماندار و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مسجدسلیمان از مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره  + تصاویر

بازدید فرماندار و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مسجدسلیمان از مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره + تصاویر

علیرضا گورویی فرماندار مسجدسلیمان با تقدیر و ابراز رضایت از فعالیتهای صورت گرفته در مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره ؛ بر تقویت و حمایت از مراکز ترک اعتیاد شهرستان تاکید نمود.

خبر روز/ پریسا طاهری–  روز سه شنبه مورخ ۹۶/۹/۳۰ فرماندار مسجدسلیمان به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان از مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره این شهرستان بازدید و

 از نزدیک روند و نحوه فعالیت این مرکز را بررسی نمودند.

در این بازدید که فرماندهی سپاه پاسداران ؛ سرهنگ حسینی فرماندهی منطقه انتظامی، آقای ذلقی معاون دادستان مسجدسلیمان ، روسای ادارات بهزیستی و آموزش و پرورش و بخشدار عنبل حضور داشتند گزارشی از نحوه فعالیت این مرکز توسط مدیریت مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره اقای جعفری ارائه شد.

رییس مرکز ترک اعتیاد طلوع دوباره در این بازدید با اشاره به فعالیت این مرکز ازسال ۹۱ تاکنون گفت:  طی این مدت صدها معتاد در این مرکز بستری و تحت نظارت مددکار و روانشناس و پزشک مرکز ؛ دوره های روزانه مشاوره فردی و گروهی و مهارتهای فنی وحرفه ای را فراگرفتند و از تسهیلات خوداشتغالی سازمان بهزیستی بهره مند شدند.

در ادامه گورویی فرماندار مسجدسلیمان با تقدیر از فعالیتهای این مرکز و ابراز رضایت از فعالیتهای انجام شده بر تقویت مراکز ترک اعتیاد شهرستان تاکید و از همه دستگاه های اجرایی درخواست نمود با همدلی و تعامل شرایط را برای پیشگیری از اعتیاد و همچنین اقدامات سازنده ایی را در راستای بهبود افراد گرفتار در دام اعتیاد به کار گیرند و افراد معتاد نیز باید با یک عزم و اراده آهنین تمام تلاش خود را برای بازگشت به خانواده و اجتماع به کار نمایند .

.

.

.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*