اخبار ویژه

  • شناسه : 16279
  • 19 ژوئن 2019 - 20:37
  • 159 بازدید
  • ارسال توسط :
بازدید رئیس بنیاد مسکن کشور از روستاهای سیل زده شهرستان شادگان
بازدید رئیس بنیاد مسکن کشور از روستاهای سیل زده شهرستان شادگان

بازدید رئیس بنیاد مسکن کشور از روستاهای سیل زده شهرستان شادگان

در این بازدید مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در خصوص روند پیشرفت احداث و تعمیرات منازل آسیب دیده از سیل اخیر در شهرستان شادگان قرار گرفت

به گزارش خبرنگار خبر روز از شادگان، مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و مهندس حاجیان فرماندار شادگان، مهندس دهقان مسئول بازسازی بنیاد مسکن، مهندس انصاریان مدیر کل بنیاد مسکن استان، مهندس حامد ذاکری مدیر کل معین بنیاد مسکن استان هرمزگان از روستاهای سیل زده ابوشلوگ و صراخیه این شهرستان بازدید نمود و در جریان خسارت وارد شده به روستاهای سیل زده این شهرستان قرار گرفت.

در این بازدید مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در خصوص روند پیشرفت احداث و تعمیرات منازل آسیب دیده از سیل اخیر در شهرستان شادگان قرار گرفت و با پیگیری فرماندار شادگان و نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی از بین ۶ راه مواصلاتی و سیل بند حاشیه روستاهای در معرض خطر سیل تخصیص شده در سطح استان محور ۴ روستای شادگان (رگبه ، صراخیه، ابوشلوگ و حدبه خنافره) در دستور کار ستاد بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گرفت.

 

ناصر حکیمی

ناصر حکیمی، خبرنگار خبر روز در شهرستان های هندیجان، بندر ماهشهر، امیدیه، شادگان، آبادان، سوسنگرد و آغاجاری است. وی بیش از ۸ سال سابقه فعالیت خبری در حوزه های سیاسی و اجتماعی را داراست. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*