اخبار ویژه

  • شناسه : 27430
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  • 70 بازدید
  • ارسال توسط :
بازار سرمایه همیشه رو به افزایش نیست / مردم با مشورت وارد بازار شوند
بازار سرمایه همیشه رو به افزایش نیست / مردم با مشورت وارد بازار شوند

بازار سرمایه همیشه رو به افزایش نیست / مردم با مشورت وارد بازار شوند

شمس‌الدین حسینی در گفتگو با خبر روز درباره وضعیت بازار بورس و افزایش حجم نقدینگی در این بازار، اظهار داشت: در بازار بورس فرصت‌ها و تهدیداتی وجود دارد. وی افزود: توصیه بنده به مردم این است که اگر در بازار سرمایه متخصص نیستند، برای حضور و سرمایه‌گذاری در این بازار از متخصصان و نهادهای مالی خوشنام و با سابقه کمک بگیرند. […]

شمس‌الدین حسینی در گفتگو با خبر روز درباره وضعیت بازار بورس و افزایش حجم نقدینگی در این بازار، اظهار داشت: در بازار بورس فرصت‌ها و تهدیداتی وجود دارد.

وی افزود: توصیه بنده به مردم این است که اگر در بازار سرمایه متخصص نیستند، برای حضور و سرمایه‌گذاری در این بازار از متخصصان و نهادهای مالی خوشنام و با سابقه کمک بگیرند.

نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همیشه اینگونه نیست که ارزش سهام در بازار سرمایه رو به افزایش باشد، تصریح کرد: البته حتی در زمانی که قیمت سهام رو به کاهش است، در بازار سرمایه فرصت وجود دارد اما تشخیص این فرصت تخصص می‌خواهد.

حسینی بیان کرد: همانطور که ما در زمینه درمان بیماری نباید بدون نظر پزشک اقدامی انجام دهیم، در بازار بورس هم نباید بدون اطلاعات عمل کنیم و لازم است که با مشاوران امین، آگاه و یا نهادهای مالی خوشنام مشورت کنیم.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت