اخبار ویژه

  • شناسه : 14195
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۳
  • 187 بازدید
  • ارسال توسط :
بارش‌ها از چهارشنبه باز می‌گردد؛ اوضاع جوی
بارش‌ها از چهارشنبه باز می‌گردد؛ اوضاع جوی

بارش‌ها از چهارشنبه باز می‌گردد؛ اوضاع جوی

سامانه بارشی جدید به تدریج از سمت غرب وارد کشور می‌شود.

به گزارش خبر روز؛ معصومه احمدی افزود: امروز در بخش هایی از استان اردبیل و استان های ساحلی دریای خزر یعنی گیلان، مازندران و گلستان احتمال بارش های خفیف و پراکنده را داریم و تا روز چهارشنبه در بیشتر مناطق کشورمان جوی آرام و نسبتا پایداری را پیش بینی می کنیم.

وی گفت: در مناطق صنعتی و کلان شهرهایی مانند تهران، اراک، قم و همین طور اصفهان افزایش غلظت آلاینده های جوی و غبار محلی را در این مناطق خواهیم داشت.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: از روز چهارشنبه به تدریج سامانه ای از سمت غرب و بخش های نیمه غربی کشورمان وارد می شود که بارش ها را در این مناطق خواهیم داشت.

احمدی گفت: بارش ها ابتدا در استان هایی مثل آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و مناطق غربی کشورمان آغاز می شود و برای روزهای پایانی هفته یعنی پنجشنبه و جمعه در اکثر مناطق نیمه غربی کشور و حتی مرکز و جنوب کشورمان بارندگی پیش بینی می شود.

وی افزود: شدت بارش ها را نیز در مناطق غربی و جنوب غربی و دامنه های زاگرس پیش بینی می کنیم.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز آسمان تهران صاف همراه با غبار محلی است و دما در گرم ترین زمان به حدود ۱۷ درجه می رسد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*