اخبار ویژه

  • شناسه : 16146
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
  • 229 بازدید
  • ارسال توسط :
باد و گرد و خاک خوزستان را فرا می گیرد
باد و گرد و خاک خوزستان را فرا می گیرد

باد و گرد و خاک خوزستان را فرا می گیرد

به گزارش خبر روز؛ مرکز ملی پایش و هشدار سریع گرد و خاک هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: وزش بادهای قابل ملاحظه وگرد و خاک اواخر هفته خوزستان را فرا می گیرد. خروجی مدلهای جهانی و منطقه ای گرد و خاک نشان دهنده وزش بادهای قابل ملاحظه تا نسبتاً شدید همراه با تندبادهای […]

به گزارش خبر روز؛ مرکز ملی پایش و هشدار سریع گرد و خاک هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: وزش بادهای قابل ملاحظه وگرد و خاک اواخر هفته خوزستان را فرا می گیرد.

خروجی مدلهای جهانی و منطقه ای گرد و خاک نشان دهنده وزش بادهای قابل ملاحظه تا نسبتاً شدید همراه با تندبادهای لحظه ای از اواسط روز چهارشنبه برای مناطق غربی، مرکزی، جنوب و جنوب غرب و همچنین طی روز پنج شنبه برای مناطق غربی، جنوب و جنوب غربی استان پیش بینی می شود که به سبب آن در مناطق ذکر شده برای ساعاتی انتظار رخداد پدیده گرد و خاک و کاهش دید افقی به صورت موقت وجود دارد.

بر اساس این اطلاعیه، با توجه به شاخص های ناپایداری در ارتفاعات شرقی و جنوب شرقی طی امروز تا اواخر روز چهارشنبه انتظار رگبار پراکنده، رعد و برق و تند باد لحظه ای وجود دارد.

اواخر اردیبهشت ماه گرد و خاک ناگهانی از نوع هبوب شامگاه دوشنبه خوزستان را در نوردید.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*