اخبار ویژه

  • شناسه : 182
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۰:۲۴
  • 613 بازدید
  • ارسال توسط :
باجناق احمدی‌نژاد هم ثبت‌نام کرد
باجناق احمدی‌نژاد هم ثبت‌نام کرد

باجناق احمدی‌نژاد هم ثبت‌نام کرد

زریبافان دیروز ابتدا فردی را به نمایندگی از خود برای ثبت‌نام به ستاد انتخابات کشور فرستاد اما مدارک وی برای ثبت‌نام ناقص بود و پس از آن زریبافان خود در وزارت کشور حضور یافت و ثبت‌نام کرد

خبر روز / در دومین روز ثبت‌نام انتخابات ریاست‌جمهوری یک اصولگرای بریده از جمنا هم به ستاد انتخابات کشور آمد و ثبت‌نام کرد. مسعود زریبافان، رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاون و باجناق احمدی‌نژاد. او در رای‌گیری جمنا رای لازم برای رسیدن به کاندیداهای این جبهه شکست خورد و اکنون خودش مستقل از جمنا برای انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام آمادگی کرد.

زریبافان دیروز ابتدا فردی را به نمایندگی از خود برای ثبت‌نام به ستاد انتخابات کشور فرستاد اما مدارک وی برای ثبت‌نام ناقص بود و پس از آن زریبافان خود در وزارت کشور حضور یافت و ثبت‌نام کرد. زریبافان در گفت‌وگو با انتخاب ضمن انتقاد از «جمنا» و سازوکار آن گفت: آیا این یک دموکراسی است که یک عده‌ای سیاسی بنشینند و نظر دهند و باهم به یک نظر برسند و برای مردم تعیین تکلیف کنند؟

زریبافان که از چهره‌های ارشد دولت احمدی‌نژاد بود، ادامه داد: مردم باید اجازه داشته باشند که از بین سلایق مختلف در چارچوب قانون فرد مورد پسند خود را انتخاب کنند. اینکه همه گروه‌ها یک کاندیدا داشته باشد، مردم را محدود می‌کند. وی با اشاره به «جمنا» گفت: تلاش جناح‌های مختلف برای انتخابات قابل احترام و تقدیر است، اما این جبهه‌ها از اول وجود نداشته و دیگر وجود نخواهند داشت.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*