اخبار ویژه

  • شناسه : 3593
  • ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • 594 بازدید
  • ارسال توسط :
اپلیکیشن شهرداری مسجدسلیمان به همت برنامه نویسان روابط عمومی منتشر شد
اپلیکیشن شهرداری مسجدسلیمان به همت برنامه نویسان روابط عمومی منتشر شد

اپلیکیشن شهرداری مسجدسلیمان به همت برنامه نویسان روابط عمومی منتشر شد

به گزارش خبر روز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان اپلیکیشن شهرداری مسجدسلیمان توسط برنامه نویسان واحد روابط عمومی شهرداری توسعه داده شده و منتشر شد.  با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی در دهه اخیر و در دسترس بودن دستگاه های اندرویدی بر آن شدیم تا جهت سهولت دسترسی به خدمات و اخبار جدید […]

به گزارش خبر روز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان اپلیکیشن شهرداری مسجدسلیمان توسط برنامه نویسان واحد روابط عمومی شهرداری توسعه داده شده و منتشر شد. 

با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی در دهه اخیر و در دسترس بودن دستگاه های اندرویدی بر آن شدیم تا جهت سهولت دسترسی به خدمات و اخبار جدید شهرداری مسجدسلیمان اپلیکیشن اندرویدی شهرداری مسجدسلیمان را توسط پرسنل روابط عمومی برنامه نویسی کرده و منتشر کنیم. اپلیکیشن شهرداری مسجدسلیمان دارای قسمت های مختلف از قبیل: 

درباره شهرداری شامل تاریخچه شهرداری، شهرداران اسبق و معرفی شهردار مسجدسلیمان 

درباره مسجدسلیمان شامل تاریخچه مسجدسلیمان، جاذبه های گردشگری، سوغات مسجدسلیمان و مشاهیر مسجدسلیمان 

آخرین اخبار شامل جدیدترین اخبار پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مسجدسلیمان 

خدمات الکترونیک شامل درگاه اتوماسیون اداری، پیگیری مکاتبات اداری، اتوماسیون شهرسازی، سامانه ۱۳۷، سامانه مناقصات و شبکه های اجتماعی 

بوده که در حال حاضر نسخه ۱ یا بتای این اپلیکیشن منتشر شده و در آینده نزدیک نسخه های جدیدتر این اپلیکیشن با امکانات بهتر و جدیدتر منتشر شده و در دسترس کاربران عزیز قرار خواهد گرفت. 

قابل ذکر است که این اپلیکیشن توسط پرسنل روابط عمومی و با پیگیری های مهندس رحیم ورناصری مدیر روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان به جهت برنامه نویسی و انتشار این اپلیکیشن جهت رفاه شهروندان عزیز جای تقدیر و تشکر را دارد.

این اپلیکیشن را می توانید از طریق لینک مستقیم به آدرس App.MasjedSoleyman.ir و یا از طریق دکمه ی زیر از فروشگاه کافه بازار دانلود نمائید.

.

.

 

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*