اخبار ویژه

  • شناسه : 14306
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
  • 281 بازدید
  • ارسال توسط :
اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، خلاقانه و فناورانه در مسجدسلیمان برگزار می گردد
اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، خلاقانه و فناورانه در مسجدسلیمان برگزار می گردد

اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، خلاقانه و فناورانه در مسجدسلیمان برگزار می گردد

به گزارش خبر روز و به نقل از روابط عمومی کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری (پارک علم و فناوری) شهرستان مسجدسلیمان “اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی،خلاقانه و فناورانه مسجدسلیمان” از تاریخ ۲۲ تا ۲۹ آذر ماه همه روزه از ۱۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۸ در مسجدسلیمان، باغملی، خیابان استخر، جنب پلیس راهنمایی و رانندگی، سالن نمایشگاه کانون […]

به گزارش خبر روز و به نقل از روابط عمومی کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری (پارک علم و فناوری) شهرستان مسجدسلیمان “اولین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی،خلاقانه و فناورانه مسجدسلیمان” از تاریخ ۲۲ تا ۲۹ آذر ماه همه روزه از ۱۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۸ در مسجدسلیمان، باغملی، خیابان استخر، جنب پلیس راهنمایی و رانندگی، سالن نمایشگاه کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری مسجدسلیمان بر گزار می گردد. 

مدیر کانون شکوفایی خلاقیت و نوآوری مسجدسلیمان گفت:

به مناسبت هفته پژوهش و در جهت فرهنگ سازی و توجه بیشتر همشهریان به کارهای پژوهشی، خلاقانه و نوآورانه، نمایشگاهی در مسجدسلیمان برپا خواهد شد.
وی ادامه داد: در مدت فعالیت پارک علم و فناوری خوزستان در مسجدسلیمان یکی از اهداف ما تبدیل کردن ایده ها به پدیده و در نهایت تجاری سازی پدیده ها بود که در این نمایشگاه تعدادی از آنها به همراه کارهای پژوهشی دیگر شهروندان در معرض دید عموم قرار می گیرد.
همچنین در افتتاحیه نمایشگاه از طرحهای پژوهشی که برای اولین بار توسط نوآوران شهرستان انجام گردیده است، رونمایی می شود.
رحمان محبی افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه تزریق روحیه خواستن و توانستن به شهروندان از طریق دیدن و لمس کردن دستاوردهای خلاقانه و نوآورانه فرزندان مسجدسلیمان است که البته منجر به کسب کار نیز شده اند.
وی در پایان خواستار شد تا همه دانشجویان، دانش آموزان، کارآموزان و همه شهروندان عزیز از این نمایشگاه بازدید نمایند.

ضمناً بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد می باشد.

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۷ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۵ خبرگزاری است. وی فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی و جامع شناختی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*