اخبار ویژه

  • شناسه : 7378
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
  • 2846 بازدید
  • ارسال توسط :
اولین جلسه شهردار جدید سوسنگرد با پرسنل خدوم شهرداری در سالن جلسات شهرداری سوسنگرد برگزار شد
اولین جلسه شهردار جدید سوسنگرد با پرسنل خدوم شهرداری در سالن جلسات شهرداری سوسنگرد برگزار شد

اولین جلسه شهردار جدید سوسنگرد با پرسنل خدوم شهرداری در سالن جلسات شهرداری سوسنگرد برگزار شد

برنامه های خوبی تدارک دیدیم که انشالله به صورت تخصصی و فنی با جلسات مکرر با واحدهای مختلف شهرداری آنها را بیان خواهیم کرد و به عرصه عمل میرسانیم

 به گزارش خبرنگار خبر روز از دشت آزادگان ؛حسین عبیداوی شهردار منتخب شورای اسلامی شهر سوسنگرد امروز یکشنبه مورخه ۹۶/۹/۵ پس از مراسم معارفه ایشان بعنوان شهردار سوسنگرد در فرمانداری دشت آزادگان، راهی شهرداری سوسنگرد شد و اولین جلسه ایشان با پرسنل و کارکنان مجموعه شهرداری در سالن جلسات شهرداری سوسنگرد برگزار شد.

 

حسین عبیداوی شهردار سوسنگرد ضمن تبریک هفته بسیج و تسلیت شهادت امام حسن عسکری علیه السلام بیان داشت: برنامه های خوب ، مفید و مثمر ثمری را به جهت حل مشکلات و معضلات شهر و شهرداری و به جهت آبادانی منطقه پیش‌بینی و تدوین گردیده است ،که با توکل به خداوند و به همت همه مجموعه خدوم شهرداری و پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی شهر سوسنگرد بتوانیم بر همه مشکلات موجود غلبه کنیم.

 

شهردار سوسنگرد در ادامه افزود :قطعاً و یقیناً در همه شهرهای کشور متاسفانه شهرداریها با مشکلات متعددی مواجه هستند و بنده معتقدم که بیان مشکلات همیشه بیانگر حل مشکلات نیست و در بیشتر مواقع سبب تضعیف روحیه آن مسئول جهت خدمت بهتر را به همراه دارد ، پس به نظر بنده برای حل این مشکلات باید دنبال راه حل و چاره اندیشی باشیم .

 

وی اظهار داشت : برنامه های خوبی تدارک دیدیم که انشالله به صورت تخصصی و فنی با جلسات مکرر با واحدهای مختلف شهرداری آنها را بیان خواهیم کرد و به عرصه عمل میرسانیم .

 

عبیداوی شهردار جدید سوسنگرد بیان داشت :انتظار بنده از دوستان و پرسنل خدوم شهرداری این است که همه پا به کار باشند، شهرداری به معنی کار به ۲۴ ساعته است زیرایک مجموعه خدمات رسان می باشد.

 

شهردار سوسنگرد افزود: جهت اطلاع دوستان و همکاران بنده در مجموعه شهرداری این است که اینجانب به عنوان شهردار سوسنگرد، برنامه اولیه کاری بنده در خصوص تامین حقوق ، بیمه و مطالبات پرسنل شهرداری خواهد بود و قطعاً، سرمایه یک سازمان و یا یک ارگان ، سرمایه انسانی آن سازمان یا ارگان می باشد ، اگر پرسنل ما دغدغه پرداخت حقوق و دیگر مطالبات را نداشته باشد ، مطمئنم بهترین پرسنل و زحمتکش ترین خواهند بود، بنده به این باور رسیدم و تجربه آن را در اداره آب و فاضلاب دشت آزادگان داشته‌ام چون آن اداره مشکلات خاص خودش را داشت و ما جهت خاتمه این مشکلات به امور پرسنل ورود کرده‌ایم و الحمدالله مشکل را توانستیم مهار کنیم و تجربه موفقی داشتیم.

 

عبیداوی افزود: از واحدهای تخصصی و فنی شهرداری انتظار داریم بیشتر همت بگمارند و پای به کار باشند بنده به صراحت بیان می کنم که شهر ما وضعیت جالبی ندارد در بحث خدمات شهری مشکل داریم در بحث پروژه های عمرانی مشکل هست یا نیمه تمام رها شده و مشکلات دیگری که انشاءالله با برنامه دقیق و همفکری با شما مشکل حل خواهد شد .

 

بنده به عنوان شهردار سوسنگرد برنامه ای از پیش تعیین شده تدوین کردم ، که انشاالله به زودی جهت اطلاع رسانی به مردم عزیز در اختیار اهل رسانه و خبرنگاران داده میشود جهت انتشار این برنامه‌ها و قول می‌دهم با برنامه چهارساله که تدوین و آماده شده ، شاهد حل اکثر مشکلات و معضلات شهر و شهرداری خواهیم بود.

 

در پایان از تیم خبرنگاری شهرستان که با ما همراه بودند تشکر و قدردانی میکنم و از کلیه اصحاب رسانه و خبرنگاران میخواهیم جهت پیشبرد اهداف و برنامه های شهرداری با ما همراه و همگام باشند و ما را یاری دهند.

علیرضا شناوی

خبرنگار اختصاصی خبر روز در شهرستان دشت آزادگان و هویزه بوده، فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق، عضو کمیته خبرنگاران و امور رسانه قرارگاه فرهنگی دشت آزادگان، عضو شورای نویسندگی نشریه و هفته نامه رضوان خوزستان، سابقه فعالیت در بیش از ۳ خبرگزاری استان خوزستان را دارد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*