اخبار ویژه

  • شناسه : 31932
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
  • 55 بازدید
  • ارسال توسط :
اولین جلسه دادگاه مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس برگزار شد
اولین جلسه دادگاه مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس برگزار شد

اولین جلسه دادگاه مدیرکل سابق ورزش و جوانان فارس برگزار شد

اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس صبح سه‌شنبه ۳۱ تیر در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شیراز به ریاست قاضی محمد مهدی محمودی برگزار شد. به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، رسیدگی به این پرونده در چارچوب قانون آئین دادرسی کیفری […]

اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مدیر کل سابق ورزش و جوانان استان فارس صبح سه‌شنبه ۳۱ تیر در شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شیراز به ریاست قاضی محمد مهدی محمودی برگزار شد.

به گزارش خبر روز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، رسیدگی به این پرونده در چارچوب قانون آئین دادرسی کیفری و با حضور متهمان و وکلای مدافع آنان برگزار و به اتهامات ۶ متهم  این پرونده شامل ارتشاء، جعل امضاء و سند عادی و استفاده از سند مجعول و همچنین رشاء و فراهم نمودن موجبات ارتشاء، در حالی برگزار  شد که بخشی از اتهامات آنان در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز بررسی و رسیدگی می‌شود.

قاضی محمودی رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری ۲ شیراز در جلسه اول رسیدگی به این پرونده پس از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان ضمن یادآوری حقوق دفاعی متهمین به تفهیم اتهام و بررسی نقش هر کدام از متهمین پرونده و همچنین ارتباط آنان با یکدیگر در قالب مناسبات مالی و پیمانکاری و اخذ دفاعیات آنان پرداخت.

 در ادامه وکلای مدافع متهمین پرونده از دادگاه تقاضای مهلت جهت انجام دفاع مناسب از موکلین خود نمودند که دادگاه با تأکید بر حق دفاع برای متهمین ضمن تجدید وقت رسیدگی، مهلت قانونی مناسبی را جهت ارائه لوایح دفاعی و استماع دفاعیات  آنان تعیین کرد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

طراحی وبسایت