اخبار ویژه

  • شناسه : 3911
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • 646 بازدید
  • ارسال توسط :
اورامه مدال‌های برنز و مجموع دسته ۹۴ کیلوگرم را از آن خود کرد/ سرانجام طلسم بی‌مدالی شکست
اورامه مدال‌های برنز و مجموع دسته ۹۴ کیلوگرم را از آن خود کرد/ سرانجام طلسم بی‌مدالی شکست

اورامه مدال‌های برنز و مجموع دسته ۹۴ کیلوگرم را از آن خود کرد/ سرانجام طلسم بی‌مدالی شکست

به گزارش خبر روز، در ادامه مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان و در ششمین روز از این رقابت‌ها، رحمان اورامه ملی‌پوش کشورمان در پیکارهای دسته ۹۴ کیلوگرم گروه A با ۹۹ وزنه‌بردار دیگر به رقابت پرداخت که در پایان در جایگاه سوم دوضرب و مجموع ایستاد. * حرکت یک‌ضرب: اورامه حرکت یکضرب خود را با […]

به گزارش خبر روز، در ادامه مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان و در ششمین روز از این رقابت‌ها، رحمان اورامه ملی‌پوش کشورمان در پیکارهای دسته ۹۴ کیلوگرم گروه A با ۹۹ وزنه‌بردار دیگر به رقابت پرداخت که در پایان در جایگاه سوم دوضرب و مجموع ایستاد.

* حرکت یک‌ضرب:

اورامه حرکت یکضرب خود را با وزنه ۱۵۲ کیلوگرمی آغاز کرد و به راحتی آن را بالای سر برد. وی در حرکت دوم یکضرب وزنه ۱۵۷ کیلوگرم را مهار کرد و در حرکت سوم وزنه ۱۵۹ کیلوگرمی را نیز با موفقیت ثبت کرد تا با ۱۵۹ کیلوگرم به رتبه پنجم قناعت کند.

در حرکت یکضرب دسته ۹۴ کیلوگرم فرهادبک سوبیروف از ازبکستان با ۱۸۰۰ کیلوگرم اول شد و طلا گرفت. یوهنی تسیخانستو از بلاروس با ۱۷۱ کیلوگرم دوم شد و مدال نقره را بر گردن آویخت و کایریل پیهوروف از اوکراین با ۱۶۹۹ کیلوگرم در جایگاه سوم ایستاد و برنزی شد.

* حرکات دوضرب:

اورامه برای نخستین حرکت وزنه ۱۹۶ کیلویی را انتخاب کرد که موفق به مهار آن نشد، اما در دومین تلاش وزنه ۱۹۷ کیلوگرمی را بالای سر برد. اورامه در حرکت سوم نیز موفق به مهار وزنه ۲۰۵ کیلوگرمی شد تا با مجموع ۳۶۴ کیلوگرم و عنوان سومی و مدال برنز به کار خود پایان دهد. اورامه در دوضرب نیز با ۲۰۵۵ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

در پایان حرکت دوضرب یوهنی تسیخانستو از بلاروس با ۲۰۷ کیلوگرم طلا گرفت و فرهادبک سوبیروف از ازبکستان با ۲۰۶ کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد.

در مجموع نیز فرهادبک سوبیروف از ازبکستان با ۳۸۶ کیلوگرم قهرمان شد. یوهنی تسیخانستو از بلاروس با ۳۷۸ کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد. اورامه هم با ۳۶۴ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۵ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۸ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*