اخبار ویژه

  • شناسه : 16461
  • ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰:۲۱
  • 237 بازدید
  • ارسال توسط :
  • منبع : cjmis.ir
اهداء خون توسط اصحاب رسانه شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر
اهداء خون توسط اصحاب رسانه شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر

اهداء خون توسط اصحاب رسانه شهرستان مسجدسلیمان + تصاویر

جمعی از اصحاب رسانه شهرستان مسجدسلیمان با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان به اهداء خون پرداختند. در پی اعلام نیاز پایگاه انتقال خون شهرستان مسجدسلیمان به تمامی گروههای خونی جمعی از خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان مسجدسلیمان به اهداء خون پرداختند.

به گزارش خبر روز خبرنگاران که همواره در امر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در حوزه های اجتماعی جزو پیشروترین اقشار جامعه بوده اند و به دلیل نقش مهم و کلیدی شان در فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به افراد جامعه برای توسعه هرچه بیشتر فرهنگ نیکوی اهدای خون امروز پیشقدم در این امر خیر شدند.

رحیمیان سرپرست سازمان انتقال خون شهرستان مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگاران گفت:

همراهی خبرنگاران شهرستان مسجدسلیمان با انتقال خون موجب شناسایی هرچه بیشتر اهداف این سازمان توسط مخاطبان خواهد شد و خوشبختانه خبرنگاران شهرستان علاوه بر همکاری خوبی که در امر اطلاع رسانی با سازمان داشته اند خود نیز اقدام به اهدای خون کردند.

وی افزود: اصحاب رسانه بازوان توانمندی هستند که هم اهدای خون و مشارکت در فعالیت های عام المنفعه را سرلوحه کار خود قرار داده اند و هم این فرهنگ حسنه را بیش از پیش در جامعه رواج می دهند که بدین وسیله از تمامی این عزیزان کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم. 

.

.

.

 

پریسا طاهری

مدیر مسئول خبر روز، کارشناس مدیریت فرهنگی و دارای سابقه ی ۶ ساله در هیئت های تحریریه بیش از ۴ خبرگزاری است. فعال اجتماعی محیط زیست بوده و ترجیحاً وقت فراغت خود را در خواندن کتاب های علمی صرف می‌کند. 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*