اخبار ویژه

  • شناسه : 7083
  • ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  • 1298 بازدید
  • ارسال توسط :
انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران / هلاکت ۴ تروریست
انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران / هلاکت ۴ تروریست

انهدام یک تیم تروریستی در منطقه چالدران / هلاکت ۴ تروریست

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه خبر داد.

به گزارش خبر روز؛ روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) ‌نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر رخنه یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی به منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی در شامگاه چهارشنبه و به شهادت رساندن دو تن از مردم بومی‌، تیم‌های عملیاتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه که در منطقه حضور داشتند تروریست‌ها را تعقیب و با آنان درگیر شدند.

 

این اطلاعیه می افزاید: دراین درگیری با انهدام کامل تیم مذکور، چهار تروریست به هلاکت رسیده و سلاح ،تجهیزات ارتباطی و مهمات آنان به دست رزمندگان اسلام افتاد.

 

در این اطلاعیه تصریح شده است: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه با آمادگی و اشراف اطلاعاتی همه جانبه، در همراهی با سایر نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و انتظامی اجازه عرض اندام به ضد انقلاب و عناصر وابسته به دشمنان و ملت ایران را نداده و هرگونه تلاش آنها برای ایجاد ناامنی در کشور را با قاطعیت پاسخ خواهند داد.

امیر حیدری

سردبیر خبر روز، مدیر فروش و تبلیغات شرکت رایسام، دارای سابقه ۱۴ ساله در برنامه نویسی وب، مشاوره در تبلیغات اینترنتی و فروش است. مدت ۷ سال است که در وبسایت های خبری با موضوعات تکنولوژی قلم می‌زند.

۱ دیدگاه

  1. باسلام‌ودرودفراوان‌ب‌مرزبانانی‌که‌واقعأ‌شب‌وروزخواب‌وآسایششون‌شده‌فقط‌نگهبانی‌ازمرزهای‌ایران‌اسلامی‌تامن‌وماهاباکمال‌کامالأ‌امن‌وامنیتی‌رااحساس‌کنیم‌وبایدقدردان‌نیروهای‌استوارسپاه‌انتظامی‌درمرزهاباشیم‌اجرهمه‌ی‌شمابااباعبدالله‌الحسین‌‌،سروروسالارشهیدان‌ب‌قوت‌ورحمته‌الله‌العلی‌العظیم‌،،،

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*